Konsole do gier

Mobilna konsola Nintendo Switch bez wymiennej baterii

przeczytasz w 1 min.

Poznaliśmy kolejne informacje związane z wyczekiwaną konsolą Nintendo Switch.

Na początku stycznia Nintendo zaprezentować ma oficjalnie nową konsolę. O Nintendo Switch, bo właśnie o niej mowa, wiemy już całkiem sporo. Jednocześnie wciąż pojawiają się nowe informacje, tym razem dzięki FCC (Federalna Komisja Łączności).

Na pierwszy plan wysuwa się szczególnie interesująca w ostatnich miesiącach kwestia baterii. Wiele wskazuje na to, że producent nie pozwoli na jej samodzielną wymianę. Wprawdzie FCC opiera się na prototypie Nintendo Switch, ale mimo tego szanse na inny ostatecznie scenariusz oceniane są bardzo nisko.

Jednocześnie trudno powiedzieć, ile wyniesie tu czas pracy na jednym ładowaniu. Pewne jest natomiast, że zależeć będzie to od trybu, w jakim będziemy z konsoli korzystać. Sam producent już teraz reklamuje bowiem swoją konsolę jako konstrukcję modularną, pozwalającą na zabawę i w domu i w podróży.


Poza tym poruszony został temat łączności bezprzewodowej, jaką oferować ma Nintendo Switch. Wymienia się moduły Bluetooth oraz Wi-Fi 802.11ac. Zabraknie natomiast najpewniej LTE czy chociażby 3G.

Więcej szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej konsoli prezentowaliśmy w oddzielnej publikacji.

Źródło: techspot, Nintendo

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!