Smartfony

Moto X (2015) uchwycona na zdjęciach - jest kilka zmian

przeczytasz w 1 min.

Jeśli nowa propozycja rzeczywiście będzie się tak prezentować to od poprzednika odróżni się ją już na pierwszy rzut oka.

Moto X 2015

Moto X (2014) to bezsprzecznie jeden z ciekawszych smartfonów, jakie miały swoją premierę w zeszłym roku. Wciąż jest to propozycja warta uwagi, ale rynek rządzi się swoimi prawami i wkrótce producent pochwali się nowym flagowcem. Wygląda jednak na to, że nie będzie mógł nas zaskoczyć.

Do sieci trafiły bowiem zdjęcia, które przedstawiać mają Moto X (2015) i trzeba oddać im to, że wyglądają dość wiarygodnie. Jeśli nowa propozycja rzeczywiście będzie się tak prezentować to od poprzednika odróżni się ją już na pierwszy rzut oka.

Zmiany widoczne są bowiem nie tylko na tylnym panelu gdzie całkowicie przebudowano przestrzeń wokół obiektywu kamery i niejako połączono ją z logo producenta, ale również na froncie. Obok kamery znalazła się dioda LED, nie zabrakło miejsca dla głośników, a ramki otaczające ekran wydają się nieco cieńsze. Poza tym cała konstrukcja sprawia wrażenie nieco większej od Moto X (2014), co potwierdzałoby niektóre doniesienia mówiące o ekranie cechującym się przekątną nie 5,2 a 5,5 cala.

Moto X 2015 frontMoto X 2015 tył

Poza tym specyfikacja smartfona obejmować ma między innymi procesor Qualcomm Snapdragon 808, 4 GB pamięci RAM i najnowszą, czystą wersję systemu Google Android.

Przypominamy, że smartfona poznać możemy oficjalnie już 28 lipca. Na ten dzień producent zaplanował bowiem dużą konferencję.

Źródło: techradar, politico

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!