Płyty główne

MSI OC University - Przyłącz się i bądź najlepszy

przeczytasz w 1 min.

MSI, mając na uwadze prężnie rozwijającą się dyscyplinę ekstremalnego overclockingu, postanowiło wyjść na przeciw rodzącym się talentom i zorganizowało szkołę dla overclockerów. Kurs, pod nazwą MSI OC University, składa się z dwóch etapów: z części odbywającej się online, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni oraz ze spotkania w Europejskim Centrum Serwisowym MSI, na które zaproszeni zostaną najlepsi uczestnicy kursu.

Od 6 sierpnia 2009 roku można zarejestrować na stronie http://msiserver.info/msiuniversity/login/signup.php i zapisać się na kurs MSI OC University. Po zapisaniu się na zajęcia należały przeczytać lekcję nr 1 "Podstawy overclockingu". Zawiera ona bazowe informacje z dziedziny OC. Na przyswojenie wiedzy nie ma ograniczeń czasowych, więc można do woli powtarzać lekcję przez cały czas trwania MSI OC University Online. Po opanowaniu materiału należy przystąpić do testu. Test dostępny jest przez 2 tygodnie, więc na sprawdzenie swoją wiedzą z lekcji pierwszej jest jeszcze jeden niecały dzień (test z lekcji pierwszej dostępny jest do 20 sierpnia do godziny 12.00). Zatem zostało już bardzo niewiele czasu by powalczyć o punkty za udział w teście z lekcji pierwszej. 

13 sierpnia 2009 została opublikowana lekcja nr 2Overclocking od podszewki”, która zakresem obejmuje zaawansowane wiadomości z dziedziny OC. Test z lekcji numer dwa dostępny jest jeszcze przez tydzień, to jest do 27 sierpnia 2009 roku. Za każdy odbyty test uczestnicy MSI OC Unversity Online gromadzą punkty. Za każdy test można ich zdobyć maksymalnie 20. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na bazie uzyskanych wyników.

Zwycięzcy MSI OC University Online zostaną zaproszeni na zajęcia, które jeszcze bardziej wzbogacają wiedzą i pozwolą na praktyczne sprawdzenie zdobytych umiejętności. Ponadto na uczestników, którzy zostaną wybrani do wzięcia udziału w MSI OC University, czekać będzie wiele niespodzianek.

Warto podkręcać z MSI!
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.moa.msi-polska.pl lub na www.university.msi-polska.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    _nick_
    0
    Ten news już był od redakcji.