• benchmark.pl
 • Gry
 • Rzućcie okiem na intrygującą zapowiedź Mutant Year Zero: Road to Eden
Gry

Rzućcie okiem na intrygującą zapowiedź Mutant Year Zero: Road to Eden

przeczytasz w 1 min.

Mutant Year Zero: Road to Eden zabierze graczy do postapokaliptycznego świata. Gracze, wraz z grupką sympatycznych bohaterów, spróbują dotrzeć do mitycznego Edenu.

Zapowiedzi gier zazwyczaj napawają optymizmem, wydawcy chcą przecież jak najbardziej zainteresować graczy. Z pewnością udało się to teraz studiu Funcom, które ujawniło pierwsze materiały związane z Mutant Year Zero: Road to Eden.

Za prace odpowiedzialne jest studio The Bearded Ladies. Nie jest ono szczególnie znane, być może dlatego do razu podawane są informacje, iż w zespole przygotowującym grę znalazł się między innymi Ulf Andersson (współtwórca PAYDAY) oraz ludzie pracujący swojego czasu nad serią Hitman. Jedno jest pewne, póki co udało się stworzyć ciekawy zwiastun z małą dawką dobrego humoru.


Czego spodziewać się po rozgrywce? Mutant Year Zero: Road to Eden zabierze graczy do postapokaliptycznego świata opanowanego przez naturę i, jak sugeruje tytuł, mutanty. Pod względem mechaniki będzie to połączenie gry przygodowej z turowym systemem walk. Całość trafnie przybliża opis gry, jaki znaleźć możemy na platformie Steam.

„Taktyczna gra przygodowa łącząca system walki turowej znany z serii XCOM z fabułą, odkrywaniem świata, mechaniką skradania się i strategią. Gracz steruje grupą mutantów, poruszając się po Ziemi, na której skończyło się już panowanie rodzaju ludzkiego.”

Mutant Year Zero: Road to Eden trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera planowana jest na ten rok. W przyszłym miesiącu zaprezentowany zostanie gameplay.

Źródło: PlayStation, steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Klimat post-apo średnio lubię lecz każdą grę taktyczną w systemie turowym obowiązkowo sprawdzę, to nisza na rynku.
  Czekam na gameplay.