Gry

Największy problem Dying Light 2 to zbyt wczesna zapowiedź

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że Dying Light 2 wreszcie zacznie wychodzić z cienia. Wskazując na największy problem związany z tym tytułem twórcy tak naprawdę zaserwowali sporą nutkę optymizmu.

Dying Light 2 powinien zostać zapowiedziany nieco później

Po raz pierwszy, przynajmniej oficjalnie, o Dying Light 2 usłyszeliśmy połowie 2018 roku. Nie wydawało się wtedy nawet, że gra jest we wczesnym stadium prac. Kolejne miesiące i lata to zweryfikowały, a jeśli o nowej produkcji studia Techland coś się mówiło to z reguły z nutą niepokoju w tle.

Co ciekawe, to właśnie tutaj upatrywany jest największy problem. Za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze, twórcy przyznali, że Dying Light 2 został ogłoszony zbyt wcześnie. Powodów do paniki jednak nie ma.

Będzie pokaz, ale daty premiery nie poznamy

W zeszłym tygodniu Techland zaprosił na pokaz Dying Light 2. Nie sprecyzowano czego możemy się po nim spodziewać, ale wiele prawdopodobne było, że nie mamy co liczyć na ujawnienie daty premiery gry.

I faktycznie jej nie poznamy, akurat to przedstawiciele polskiego studia doprecyzowali. Jednocześnie zapewniają, że będzie coś więcej niż zwykły komunikat mówiący o odpowiednim postępie prac.

„Jako społeczność lepiej zrozumiecie, co się dzieje i mamy nadzieję, że trochę ułatwi to oczekiwanie na premierę.”

Źródło: twitter - @DyingLightGame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mario2k
  5
  Największy problem obecnych gier to brak odpowiednich ludzi do pracy nad grą. Szefostwo na prochach oderwane od rzeczywistości ciśnie pracowników wymaga mega wydajności potem wychodzi Cyberpunk.
  • avatar
   fox_s
   3
   Dla mnie to powinno być tak Zapowiadamy grę pół roku przed premierą aby o niej szybko nie zapomnieć i przygotować fundusze ewentualnie zmienić podzespoły kompa. Dwa lub 3 lata wcześniej to strzał w kolano bo gra się i tak sporo zmieni a ludzie będą i tak grać w aktualne gry bo czekanie na zapowiedziane mija się z celem.