Gry

Nowy Assassin's Creed to jednak nie Victory a Syndicate

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
31 komentarzy Dyskutuj z nami

Trudno odpowiedzieć na pytanie, dlaczego producent zdecydował się ostatecznie na zmianę nazwy, ale nie są to jedyne nowe informacje.

Assassin's Creed: Syndicate

O tym, że i w tym roku pojawi się nowa odsłona serii Assassin's Creed wiedzieli chyba wszyscy i to na długo przed oficjalnym potwierdzeniem ze strony studia Ubisoft. Cały czas mówiło się jednak o Assassin's Creed: Victory, ale ostatecznie na rynku zadebiutuje gra z innym podtytułem.

Udało się bowiem ustalić, iż czekać będzie nas premiera Assassin's Creed: Syndicate. Trudno odpowiedzieć na pytanie, dlaczego producent zdecydował się ostatecznie na zmianę nazwy, ale nie są to jedyne nowe informacje.

Udało się poznać także tożsamość głównego bohatera. Będzie nim Jacob Frye, ale wielu szczegółów w tym miejscu jeszcze nie ma. Zanosi się jednak na to, że będzie to postać dość wyrazista, która nie powinna stronić od częstych bijatyk. Na jednym z obrazków promujących grę znalazł się zresztą kastet, a także kilka bardzo charakterystycznych dla Anglii haseł. Anglii, ponieważ akcja gry toczyć ma się w Londynie z czasów wiktoriańskich i akurat w tej kwestii nic się już nie zmienia.

"Gra transportuje miliony graczy do doskonale wykreowanego Londynu z czasów rewolucji przemysłowej, gdzie zostaną zanurzeni w świecie, który trzeba zobaczyć, aby w niego w ogóle uwierzyć."

Assassin's Creed: Syndicate gra

Zdecydowanie więcej informacji poznamy już 12 maja. Tego dnia o godzinie 18:00 będzie miała miejsce pierwsza prezentacja gry.


Źródło: vg247, entweak, youtube

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Walt_Kowalski
  Nareszcie jakiś nowy Assassin's Creed. Ile można było czekać?! lol
  21
 • avatar
  decorator12
  na silniku z Unity? Dziękuje, postoje :P
  14
 • avatar
  DonHugo
  Seria która nie ma końca.
  11
 • avatar
  Dabronik
  I nie będzie miała bo ubi kiedyś powiedziało że ma plan na AC na kolejne 20 lat.
 • avatar
  Radical
  Powiem szczerze że byłem takim troche suckerem na AC i grałem we wszystkie ale Unity jest pierwszym który mnie kompletnie odrzucił. Nie ukończylem tej gry mimo szczerych chęci. Nie mówie tutaj nawet o bugach czy wysokich wymaganiach a po prostu o gameplayu i fabule. Kompletnie do mnie nic tam nie trafiało i może to i dobrze. Kolejny AC? Dziekuje postoje
 • avatar
  SamWit
  Ubisoft nie widzi, że gracze mają już ochotę wyrzygać po.. której to już ? Pińćsetnej odsłonie AC ?
  Nie twierdzę, że poprzedniki były złe. Jedynka jako nowość była według mnie cudowna, dwójka ulepszyła każdy aspekt gry i była najlepszą odsłoną serii według mnie. Ale potem.. po AC Brotherhood zaczęło się Ctrl C + Ctrl V. Szczerze już nawet nie pamiętam jak nazywała się ostatnia odsłona.. Przesyt tego samego nie zwiększa zainteresowania.
 • avatar
  Krieg
  Skoro owce same sie nadstawiaja do strzyzenia to beda konsekwetnie golene z kasy rok w rok.
 • avatar
  Konto usunięte
  AC w feudalnej Japonii to byłby strzał w dziesiątkę. W końcu assassyni biegający po dachach i mordujący w ukryciu najbardziej się kojarzą z tym klimatem. Nie wiem czemu oni się przed tym bronią i w kółko wciskają Europę, ten Londyn już na starcie wieje nudą.
 • avatar
  Walt_Kowalski
  Najgorsze jest to, że ten syf sprzeda się lepiej niż Wiedźmin 3...
 • avatar
  Konto usunięte
  Każdy narzeka to ciekawe skąd taką sprzedaż mają :)
 • avatar
  Gameone
  Londyn, deszcz, assasin-lekarz. Brzmi ciekawie.
 • avatar
  Ehhhm
  Dobra optymalizacja, duże miasto z budynkami historycznymi, w których są misje fabularne albo dodatkowe i kupuję.
 • avatar
  Ryuhoshi
  Gra będzie dobra. Zawsze było tak że parzyste AC miały świetne postaci i fabułę, a nieparzyste miały nadęty klimat i fabułę, także nieciekawego głównego bohatera.
  (Wszystkie gry z Ezio traktuję jako II)
 • avatar
  Makkk
  BOOOOOORIIIIING!

  Kolejny Asasyn!

  Poza fajną lokacją ta gra nie ma nic do zaoferowania. Fabuła nudna jak flaki z olejem. Wątek współczesności, który tą fabułę w ciekawy sposób urozmaicał, został w Unity poważnie okrojony.

  Jak wyjdzie, poczytam recenzje. Jeżeli w którejś z nich padnie info o kolejnym okrojonym wątku współczesnym, to po prostu podziękuję.