Ciekawostki

Specjalne okazje Amazon Prime - jakie promocje przynosi edycja wrześniowa?

przeczytasz w 3 min.

Specjalne Okazje Amazon Prime ponownie startują w Polsce. Już od 4 września użytkownicy programu Amazon Prime będą mogli cieszyć się skierowaną do nich pulą promocji. Jak wygląda wrześniowa edycja tej cyklicznej akcji? Sprawdzamy.

Amazon Prime Exclusive Deals - cykliczna akcja powraca

W dniach od 4 do 8 września Polacy ponownie będą mogli skorzystać z promocji na Amazon, dedykowaych subskrybentom programu Amazon Prime. Akcja "Specjalne Okazje Amazon Prime" powtarzana jest cyklicznie i oprócz zwiększania sprzedaży ma za zadanie przyciągać do usługi nowych użytkowników.

Nie jest to wcale akcja skazana na niepowodzenie, bowiem Amazon Prime jest wyjątkowo sensownym programem, a do tego niedrogim. Można nawet rzec, że darmowym, o ile wcześniej się z niego nie korzystało. W pakiecie subskrybenci otrzymują nie tylko dostęp do wybranych, niedostępnych poza programem okazji, ale przede wszystkim:

  • darmową wysyłkę (bez cenowego minimum)  
  • dostęp do Prime Video  - platformy serialowo-filmowej z naprawdę przyjemnym katalogiem, który obejmuje m.in.: produkcje z Jamesem Bondem, seriale The Boys i The Peripheral, serialowe klasyki takie jak Doktor House czy The Office, a także nowsze filmy w rodzaju Dom Gucci czy Gra Fortuny; poza tym również dokumenty i programy rozrywkowe takie jak The Grand Tour czy Lewandowski: Nieznany.
  • dostęp do plartfomy Amazon Gaming (z kilkoma bezpłatnymi grami w miesiącu)

Podsumowując, opłaca się zapisać do programu nawet jeśli nie planujemy na Amazon kupować regularnie, a zależy nam bardziej na paru serialach. Całość kosztuje na tyle niewiele, że daleko w tyle pozostawia ceny Netflixa, Disney Plus czy HBO - mowa tu o raptem 49 złotych rocznie lub 10,99 złotych miesięcznie. Dostępny jest także darmowy 30-dniowy okres próbny, do którego można zapisać się tutaj:

Wrześniowe okazje Amazon Prime.. i nie Prime

A jak prezentują się promocje dostępne w programie Prime pomiędzy 4 a 8 września? Sprawdziliśmy i... specjalne okazje prezentują się niespecjalnie. Oprócz całego katalogu niedrogich produktów do domu, akcesoriów i innych drobnostek (dostępnych na stronie głównej promocji), warte wyszczególnienia są według nas głównie scyzoryki Victorinox:

Nie oznacza to jednak, że nie ma na czym oka zawiesić. Pośród tak zwanych "promocji błyskawicznych", dostępnych także dla kupujących bez subskrypcji, jest naprawdę spory urodzaj. Mamy więc zniżki między innymi na sprzęt audio Soundcore/Anker, akcesoria Philips, słuchawki Bose, a także na wybrane zestawy Lego - listę najciekawszych artykułów uwzględniliśmy poniżej. Oczywiście warto się pospieszyć, bo okazje "błyskawiczne" nie są tym terminem oznaczone bez powodu.

Zestawy Lego

Anker Q30

Philips trymer

Bose 700

Uwaga - jeśli nie widzisz nazw artykułów oraz linków, najprawdopobniej jest to spowodowane wtyczką typu adblock w Twojej przeglądarce - zdezaktywuj ją aby zobaczyć całość artykułu. 

źródło: informacja własna, Amazon.pl

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login