Gry

Oto Towers - prototyp gry zachwyca

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Dreamlit Entertainment opublikowała materiał prezentujący prototyp gry Towers, w której trafimy do niezwykłego świata pełnego tajemniczych zwierząt. Wygląda to cudownie!

Do jej powstania jeszcze długa droga, ale już teraz gra Towers prezentuje się wyśmienicie. Gra, a właściwie jej prototyp, który doczekał się zwiastuna, który intryguje nie tylko klimatem i wykonaniem, ależ pomysłami.

Towers 1

„Staramy się stworzyć fantastyczny świat pełen tajemnic i cudów”, napisała grupa 6 twórców pod banderą Dreamlit Entrtainment i zaprezentowała zwiastun, podsumowujący 12 miesięcy ich prac. Zerknijcie na to, co – biorąc pod uwagę komentarze – mogłoby być dzieckiem The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Monster Hunter i Shadow of the Colossus… 

Gdy już powstanie, Towers ma być grą, która zaprosi nas do fantastycznego świata, gdzie przyjdzie nam odkrywać wspomniane tajemnice i cuda oraz walczyć o przetrwanie, wraz z grupą znajomych czy też nieznajomych. 

Towers 2

Rozgrywka opierać będzie się na trzech filarach: „eksploruj, buduj i broń” i równocześnie mieszać ma rozmaite gatunki: od przygodówek, przez strategie, aż po erpegi czy gry akcji. Niestety szczegółów jest na razie jak na lekarstwo. Pozostaje tylko trzymać kciuki, by to, co dziś jest zachwycającą koncepcją, przerodziło się w równie dobrą grę. 

Źródło: MMORPG, Kotaku, IGN, Rock Paper Shotgun

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  0
  Ale jak zachwyca, skoro nie zachwyca - parafrazując klasyka ;-).

  Graficznie przyzwoicie, ale po tych postaciach wnioskuję, że będzie z tego jakieś MMO na poziomie Conana...
  • avatar
   jarekzon
   0
   Kogo i czym, to zachwyca :) ?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wstępnie wygląda bardzo oryginalnie i klimatycznie, jestem ciekaw efektu końcowego :)
    • avatar
     xxx.514
     0
     Haczyk nieźle zarzucony - pobudza ciekawość, by sprawdzić z bliska co siedzi w środku. Byleby nie skończyli jak ekipa z No Man's Sky.