Telewizory

Telewizory Philips z szeroką bazą filmów i seriali dzięki aplikacji Kinoplex

przeczytasz w 1 min.

Platforma VOD dostępna jest na większości modeli telewizorów Smart TV Philipsa z roku 2014.

Philips Kinoplex

Posiadając niezły telewizor chcielibyśmy też mieć na nim co oglądać. Jeśli zawiedliście się na programach telewizyjnych, a i wydawanie grubych pieniędzy na płyty DVD wam niezbyt odpowiada, dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z platformy VOD (wideo na życzenie). Firma Philips poinformowała dziś, że na wybranych modelach z jej portfolio pojawi się aplikacja Kinoplex – jedna z największych polskich wypożyczalni.

Kinoplex to platforma oferująca dostęp do szerokiej (ponad tysiąc pozycji) oferty polskich i zagranicznych filmów oraz seriali. Całkiem spora część z nich dostępna jest za darmo. Pozostałe można wypożyczyć za drobną opłatą. Dostępny jest też pakiet Kinoplex MAX, w ramach którego za 15 złotych miesięcznie otrzymujemy nieograniczony dostęp do ponad 200 produkcji (w tym serial House of Cards). W bazie znajdują się filmy i seriale różnych gatunków – komedie, thrillery, dramaty, a nawet bajki.

Obecnie aplikacja Kinoplex dostępna jest na telewizorach Philips Smart TV z 2014 roku – od serii **PHH4509 do 65PUS9809. Trwają także prace nad dostosowaniem platformy do pozostałych modeli z tego, jak również ubiegłego roku. Aby aplikacja działała poprawnie wymagane jest też łącze internetowe o przepustowości co najmniej 1,5 Mbit/s (SD) oraz 4 Mbit/s (HD).

„Bardzo cieszy nas fakt, że tak popularny serwis VOD jak Kinoplex.pl pojawi się na naszej platformie Smart TV. Jesteśmy pewni, że nowa aplikacja zyska sporą popularność wśród użytkowników naszych telewizorów ze względu na bardzo szeroką ofertę dostępnych tytułów” – mówi Piotr Herod, Smart TV Business Development Manager CEE polskiego oddziału TP Vision.

Źródło: TP Vision

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mpsk2
  2
  4 Mbitps wystarczy na HD czy to HD tylko z nazwy?
  • avatar
   Madzina
   2
   na nieskompresowane 720p na pewno za mało 4Mb...
   Przy 4 Mb to będzie to trochę tylko z nazwy...
   4Mb = 512 KB danych... FLAC ma wyższy Bitrate :D
   • avatar
    wizdar
    2
    Wszystkie te polskie serwisy vod są tak biedne z cenami niedostosowanymi do polskich realiów, a darmowa oferta z reklamami to jakieś Gangi Olsena albo filmy z National Geographic.
    Żeby to działało to musieliby mieć ofertę filmów gdy są premiery kinowe, albo wkrótce potem.
    A nie w momencie gdy na torrentach jest 1080p.
    • avatar
     Speedstar
     0
     A co z innymi TV ?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Reklama, reklama, rozumiem że inne TV nie mają podobnych usług ? tylko Philips ? ile kasy dostaliście ?
      • avatar
       projectdarkstar
       0
       Czyżby nagroda pocieszenia za brak Netflixa?