Filmy / seriale / VOD

Duchy wróciły. Muszą więc wrócić i oni

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo. To materiał przypominający, że premiery doczekamy się już w przyszłym miesiącu.

Pierwszy zwiastun filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo mieliśmy okazję zobaczyć prawie dwa lata temu i gdyby spełniona została podana wówczas obietnica, to dziś już bylibyśmy przeszło rok po jego kinowej premierze. Na świecie jednak wiele się od tego czasu pozmieniało i nowa odsłona Ghostbusters była jedną z niezliczenie wielu produkcji, których debiut został opóźniony. Wreszcie jednak w listopadzie się go doczekamy, a na zachętę otrzymaliśmy świeżutki trailer… 

Obejrzyj najnowszy zwiastun filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo

Dziedzictwo to nowa odsłona Pogromców Duchów, kierowana raczej do młodszej widowni, choć i dorośli powinni się dobrze bawić podczas seansu. To swego rodzaju kontynuacja, a zarazem nowy początek. Za projekt odpowiada Jason Reitman, syn Ivana Reitmana – reżysera oryginalnych filmów z 1984 i 1989 roku. Co warte podkreślenia, choć nie w głównych rolach, to na ekranach zobaczymy też Billa Murraya, Dana Aykroyda i Sigourney Weaver.

Ta nowa część przedstawi historię Trevora i Phoebe – granych przez Finna Wolfharda i Mckenną Grace dzieci odkrywających historię swojej rodziny i stających do walki z duchami panoszącymi się po mieście. 

Premiera filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo już w listopadzie

Kinowa premiera filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo odbędzie się 19 listopada 2021 roku, a więc już za miesiąc. Wybierasz się na seans?

Źródło: TYLKOHITY, informacja własna

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zoltanisko1976
  8
  straszna szmira będzie
  • avatar
   nevermind
   5
   Dzieci w roli pogromców strasznych stworów? WTF?
   • avatar
    baertus11
    0
    "nowa odsłona Pogromców Duchów, kierowana raczej do młodszej widowni" - no i dziękuję bardzo. Szykowałem się na godne przekazanie legendy a tu wychodzi na to, iż dostaniemy kolejny film w schemacie superdzieci i deb...lni dorośli.Goonies się oglądało dawniej ale jako młodociany, Młodego Indianę Jonesa też się oglądało bo było strawne ale sorry - dziecięcy pogromcy duchów? Co będzie następne? Terminator-dziecko? (no nastolatkę już mieliśmy) Hasta la vista nauczycielko za pałę z polskiego? No ludzie.... ręce opadają.... chociaż może to będzie minimalnie strawniejsze niż jedna wszystkowiedząca postać jak w SW....
    • avatar
     pawluto
     0
     Nie wiem po co oni to robią bo już się spażyli poprzednio gdzie pogromcami duchów były baby...!