Gry komputerowe

Quake Champions - otwarte beta testy lada dzień

przeczytasz w 1 min.

W dniach 12-21 maja odbędą się otwarte beta testy gry Quake Champions – każdego dnia przez 24 godziny serwery będą stały otworem.

Pierwsi gracze przemierzyli już nieco kilometrów i oddali trochę strzałów w Quake Champions, ale nie wszyscy chętni mieli tyle szczęścia, by załapać się do zamkniętych beta testów. Ekipy id SoftwareBethesda zapowiedziały jednak, że na dniach wystartuje kolejna faza testów tej dynamicznej strzelaniny, tym razem dostępna dla każdego.

Otwarte beta testy Quake Champions

Od 12 do 21 maja serwery gry Quake Champions staną otworem przed wszystkimi żądnymi wrażeń graczami. Nie trzeba martwić się o to, czy dostanie się kod – w każdej chwili będzie można dołączyć do zabawy (w razie czego – tutaj macie formularz rejestracji). Dostęp do gry będzie nieograniczony, przez 24 godziny na dobę, każdego dnia. 

Wraz ze startem testu technicznego przestanie też dla was obowiązywać umowa o zachowaniu poufności. Krótko mówiąc: będziecie mogli bez obaw dyskutować o grze i udostępniać materiały w sieci.

Podczas otwartych beta testów Quake Champions gracze będą mogli sprawdzić w akcji wszystkich dostępnych obecnie czempionów i zwiedzić każdy zakątek wszystkich dostępnych aren. Otworem staną też wszystkie tryby rozgrywki, wraz z jednym zupełnie nowym…

Tryb ofiary w Quake Champions

Tryb ofiary – oto jak nazywa się zupełnie nowa forma rozgrywki w Quake Champions. Będzie to zespołowy tryb rywalizacyjny, w którym w szranki staną dwie czteroosobowe ekipy, które powalczą o dominację na arenie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie sprawdźcie nasz raport z pola bitwy i krótkie testy wydajności gry Quake Champions w wersji beta.

Źródło: Bethesda

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hex3n
  4
  Już widzę komentarze po paru godzinach gry. To będzie masakra. Miałem dostęp do bety od pierwszego weekendu i wiem że droga jaką sobie obrali producenci to powtórka z Diablo 3! Zaangażowali w rozgrywkę prawdziwe pieniądze (droga na skróty dla leniwych graczy) które zniszczą całą zabawę. Jedyna nadzieja po premierze to rozgrywka lokalna gdzie będzie miła zabawa zamiast presji grania cały czas by zarobić idiotyczne punkty które pozwolą nam w pełni cieszyć się grą.
  • avatar
   Dunny
   0
   Czekam z niecierpliwoscią na porównanie ...zobaczy sie ile warta jest wyłozona kasa Bethesdy w QCH a ile zapał i checi , pracy po godzinach za free twórców nowego UT.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login