Gry komputerowe

Epic Games Store rozdaje kolejny hit. Fani strzelanek będą zadowoleni

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory nie było Wam po drodze z RAGE 2? Nie byliście przekonać co do zakupu? No to pojawiła się okazja do zgarnięcia gry za darmo.

RAGE 2 do pobrania za darmo

O tym, że tym razem Epic Games Store będzie rozdawać właśnie RAGE 2 pisaliśmy już w zeszłym tygodniu. Plany nie uległy zmianie i gra została właśnie udostępniona dla wszystkich posiadających konto we wspomnianym sklepie. Oferta obowiązuje do 25 lutego do godziny 17:00 naszego czasu.

Premiera RAGE 2 miała miejsce w maju 2019 roku, nie jest to zatem wiekowa produkcja. Czy udana? Teraz możecie sprawdzić to sami, ewentualnie zajrzeć do naszej recenzji, w której poznacie odpowiedzi na najważniejsze pytania. RAGE 2 powstało w efekcie współpracy Avalanche Studios oraz id Software. Trzeba nastawiać się tutaj na dynamiczną akcję i takie same wymiany ognia, poza bogatym arsenałem można liczyć też na umiejętności specjalne.

Epic Games Store rozdaje też Absolute Drift

RAGE 2 nie jest jedyną grą oferowaną za darmo przez najbliższy tydzień. Jednocześnie Epic Games Store udostępnił Absolute Drift. W tym przypadku mowa o zdecydowanie innych klimatach, ponieważ to połączenie gry wyścigowej oraz zręcznościowej.

To nieco starsza produkcja, bo z 2015 roku. Nie jest też tak duża, przygotowało ją niezależne studio Funselektor Labs. Czy udana? I to możecie zweryfikować bez wydawania pieniędzy. Również Absolute Drift pozostaje darmowe do 25 lutego do godziny 17:00 naszego czasu.

Źródło: Epic Games Store

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kalkulatorek
  4
  Pięknie podziękował.....
  • avatar
   kombajn
   2
   Za darmo to uczciwa cena bo gra nawet nie zbliża się poziomem do pierwszej części. Jedynkę trapiły problemy techniczne i generalnie jest za krótka i widać ze kończyli ją "na szybko" ale i tak jest jedną z lepszych gier FPP. Dwójka jest nudna, powtarzalna i kompletnie nie wciąga.
   • avatar
    adamgr
    1
    Mimo wszelkich narzekań Rage 1 mi się podobało i mam nadzieję że dwójka utrzyma klimat.
    Miałem tę grę na krótkiej liście więc chętnie wezmę z Epic :)
    • avatar
     Michał 06
     0
     Hit , jak to słowo spowszedniało.
     • avatar
      awesome1337
      -2
      >rage 2

      >hit

      pick one
      • avatar
       Dariosex
       -4
       Juz biere te gre obiema recami i nogami jak zasilki socjalne, zapomogi, kase od sponsorow, szlachetna paczke, darmowe produkty zywnosciowe od organizacji pomagajacej biednym jak cukier, makaron, maka, ryz, kasza itd!!!
       • avatar
        Ahura
        0
        darmo to wziąłem, odpaliłem na godzinę, wyłączyłem, wróciłem do Warzone.