Gry komputerowe

Epic Games Store udostępnił Halcyon 6. Skromnie? Za tydzień znowu będzie głośno

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Jak co czwartek, sklep Epic Games Store udostępnił kolejną grę za darmo. Być może nie jest to największy hit, ale spokojnie, wygląda na przedsmak oferty szykowanej na kolejny tydzień.

Halcyon 6: Starbase Commander za darmo na Epic Games Store

Zgodnie ze znanym harmonogramem, gracze posiadający konto w sklepie Epic Games Store mogą przypisać do niego Halcyon 6: Starbase Commander. Tradycyjnie już mowa o ofercie, która obowiązuje równo 7 dni, a więc w tym przypadku do 18 lutego.

O czym tutaj mowa? Halcyon 6: Starbase Commander to kosmiczna strategia RPG, tak przynajmniej opisują swoją grę sami twórcy ze studia Massive Damage. Postawiono na oprawę w stylu retro, co niekoniecznie musi wszystkim odpowiadać. Ogólnie Halcyon 6: Starbase Commander został przyjęty dość ciepło, średnia ocen z recenzji doszła do 71%, chociaż sami gracze byli nieco bardziej łaskawi i dobili do 77% (dane z metacritic).

Za tydzień Epic Games Store będzie rozdawać Rage 2

Promocja na Halcyon 6: Starbase Commander nie rzuca Was na kolana? Jeśli celujecie w inne klimaty lub po prostu w produkcje większego kalibru to za tydzień omawiany sklep znów coś takiego zaoferuje.

Rage 2, bo właśnie o niej mowa, nie wymaga chyba bliższego przedstawiania. A gdyby jednak, zajrzyjcie do naszej recenzji, gdzie dowiecie się wszystkiego co trzeba. Kończąc omawianie atrakcji oferowanych i szykowanych przez Epic Games Store dodajmy jeszcze, że w tym samym okresie co Rage 2 można będzie zgarnąć też Absolute Drift.

Epic Games Store darmowe gry

Źródło: Epic Games Store

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ziomboy451
  Fajna gra. Ponoć nad systemem strzelania czuwało studio idsoftware. Więc strzelanie wyjęte z dolną, co jest na duży plus. Fabuła prosta. Dla fanów fps pozycja nie do ominięcia.
  3
 • avatar
  cosby
  To będzie cebula, biere jak Janusz Grażynę !
  2
 • avatar
  Dariosex
  Rage 2 biere obiema recami i nogami jak zasilki socjalne, zapomogi czy szlachetna paczke!!!
  1
 • avatar
  Ahura
  bierem