• benchmark.pl
  • Gry
  • Tak wygląda Redfall - najnowsza gra twórców Dishonored i Prey
Gry

Tak wygląda Redfall - najnowsza gra twórców Dishonored i Prey

przeczytasz w 1 min.

Redfall wreszcie pokazało się w pełnej krasie. Zobacz jak wygląda najnowsza strzelanka pierwszoosobowa studia Arkane. Spoiler: wygląda nieźle.

Redfall zaprezentowane na konferencji Xbox & Bethesda 

Wspólna konferencja Xboksa i Bethesdy rozpoczęła się od prezentacji Redfall – najnowszej gry studia Arkane, a więc twórców takich hitów jak Dishonored czy Prey. To pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem, który wypełniony jest nieprzyjemnymi stworzeniami, a naszym zadaniem jest oczywiście ich eksterminacja. W tym celu wykorzystamy rozmaite uzbrojenie, ale też moce specjalne.

Podczas dzisiejszej konferencji zaprezentowano nam niekrótki zwiastun wypełniony fragmentami rzeczywistej rozgrywki. Dzięki temu możemy zapoznać się nie tylko z klimatem tej produkcji, ale też z tym, jak całość prezentuje się w akcji. Ten materiał stanowi również szansę, by dowiedzieć się co nieco na temat bohaterów. A zatem co tu dużo mówić – po prostu sobie to wspólnie obejrzyjmy… 

Zobacz gameplay trailer Redfall: 

Na premierę Redfall niestety poczekać musimy do przyszłego roku. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że już w dniu rynkowego debiutu tytuł zasili katalog usługi Xbox Game Pass, więc abonenci pograją bez dodatkowych kosztów. A na czym pograją? Gra zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X|S.

Źródło: Xbox, informacja własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    krezol
    0
    Co to jest? Różowy shotgun? Dziecko coś gda od rzeczy? No hit normalnie.