Gry

Rekonstrukcja bitwy czołgów w wirtualnej rzeczywistości

przeczytasz w 1 min.

Rozwój nowoczesnych technologii sprawia , że możemy stanąć w samym centrum historycznych wydarzeń.

Wargaming 360

Dzięki rekonstrukcjom możemy na chwilę cofnąć się w czasie oraz poczuć i zobaczyć jak wyglądały wydarzenia, które wpłynęły na to, gdzie teraz jesteśmy. Rozwój nowoczesnych technologii sprawia natomiast, że możemy stanąć w samym centrum akcji. Współpraca firm WargamingGoogle zaowocowała naprawdę interesującym, eksperymentalnym materiałem.

Co powiecie na rekonstrukcję bitwy czołgów z 1941 roku w formie materiału wideo w pełnym widoku 360 stopni? Brzmi nieźle, prawda? W rolach głównych: 4 czołgi, 40 aktorów, artyleria i samoloty myśliwskie. Po stronie niemieckiej Pz.Kpfw. III i StuG III, po radzieckiej – T-34-76 i BT-7.

„Wargaming dzieli się pasją do historii poprzez korzystanie z nowatorskich technologii,” powiedział Tracy Spaight, dyrektor projektów specjalnych w Wargaming. „Odwzorowanie bitwy czołgów w pełnym widoku 360 stopni z takimi ikonami jak T-34 i Panzer III przybliży przeszłość jak nigdy do tej pory”.

Nie ma co się rozpisywać, po prostu to zobaczcie:

Źródło: Wargaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Flynn
  4
  Odwzorowanie bitwy z punktami HP czołgów i zerowym realizmem gry (już w samym założeniu). Szkoda, że tak bardzo promowane nie jest WT, które z aktualnymi bitwami realistycznymi zamiata pod dywan całe Wargaming.
  • avatar
   Tomonike
   1
   No i to nie jest wirtualna rzeczywistość, tylko specjalnie nagrane filmy z możliwością obrotu o 360. Gdyby można było założyć gogle i oglądać na rzeczywistym terenie nałożone tekstury to było by VR ...
   • avatar
    Nullmaruzero
    1
    Redaktorzy powinni się doszkolić z pewnych nowych pojęć, takie jak wirtualna rzeczywistość.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     To "rybie oko" a nie rekonstrukcja w 360 stopni. Co to za szajs ten filmik???
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Kupa straszna;(