Smartfony

Samsung szykuje już Galaxy A9 i może nim mocno zapunktować

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że Samsung przygotowuje się do kolejnej dość dużej premiery.

Galaxy A9 przeciek

Wygląda na to, że Samsung szykuje się do kolejnej dość dużej premiery. Nowe modele z serii Galaxy S oraz Galaxy Note już widzieliśmy, ale koreański producent zbiera ostatnio sporo ciepłych słów za serię Galaxy A i to właśnie ona ma się teraz powiększyć.

Modele Galaxy A3, Galaxy A5 oraz Galaxy A7 spodobały się z pozytywnym odbiorem nie tylko ze względu na dobre w swoich przedziałach cenowych specyfikacje, ale także z uwagi na ładną stylistykę i metalowe, bardzo smukłe obudowy. Tą samą drogą podąża zaprezentowany (i widoczny na powyższej grafice) w lipcu Galaxy A8 i podążać powinien wspomniany Galaxy A9.

To właśnie on został podobny przetestowany w Geekbench, co pozwoliło wyłapać nam kluczowe elementy jego specyfikacji. Wygląda na to, iż smartfon napędzany będzie przez ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 620 współpracujący z 3 GB pamięci RAM. Względem przywoływanego Galaxy A8 oferującego układ Snapdragon 615 i 2 GB RAM to dość istotne różnice. Poza tym pojawiła się wzmianka dotycząca systemu operacyjnego - Android 5.1.1 Lollipop.

Galaxy A9 specyfikacja przeciek

Pozostałe parametry stanowią już większą zagadkę. Być może wkrótce dowiemy się czegoś więcej.

Źródło: sammobile

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kokosnh
  No jeśli nie odrąbią ceny jak za S6 to będzie ciekawie.
  Oby bateria była wymienna jak w galaxy alpha
  9
 • avatar
  impune_pl
  Niestety seria A charakteryzuje się kiepskim stosunkiem cena/parametry - A7 (z exynosem 5430) mniej więcej tyle co S5, a ma gorszą specyfikację. Wykręcającego więcej od niego punktów w Antutu i ogólnie lepszego lg G3 można dostać jakieś 200 zł taniej. Obawiam się że z A9 będzie podobnie, i telefon, mimo że dobrze wykonany, ładny i solidny, będzie kosztował więcej od zeszłorocznych lub nawet obecnych flagowców.
  2
 • avatar
  vegasnight9
  Ja czekam na A8. Wygląda bardzo ciekawie