Smartfony

Samsung szykuje kolejnego budżetowca - Galaxy J4

przeczytasz w 1 min.

Niestety, Galaxy J4 nie będzie odbiegał od poprzednika. Może okazać się zatem, że zobaczymy zeszłoroczny model z nowszym oprogramowaniem.

Wprawdzie Samsung jest obecnie w trakcie przygotowań do konferencji, na której zaprezentuje Galaxy S9 i Galaxy S9+, ale nie znaczy to, iż jednocześnie nie szykuje innych urządzeń. Jednym z przykładów Galaxy J4.

W tym przypadku mowa o propozycji z niższej półki, podobnie jak poprzednie modele z tej serii (na zdjęciu Galaxy J3 2017) Galaxy J4 ma być propozycją dla osób z mniej zasobnym portfelem. Pojawiające się, konkretne informacje na temat specyfikacji sugerują, że premiera jest już blisko.

Galaxy J4 napędzać ma czterordzeniowy procesor Exynos 7570 współpracujący z 2 GB pamięci RAM. Pozytywnie wyglądają przy tym sugestie o systemie Android 8.0 Oreo.

Galaxy J4

Nie zanosi się tu zatem na zmiany względem przywoływanego Galaxy J3 2017, poza systemem Android 8.0 Oreo. Nie wypada nastawiać się też na wyświetlacz o rozdzielczości wyżej niż HD.

Wypada mieć nadzieje, iż producent zmieni coś w przypadku pozostałych podzespołów, chociaż wielkiego pola manewru nie ma. Może okazać się zatem, że zobaczymy zeszłoroczny model z nowszym oprogramowaniem.

Źródło: phonearena

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  1
  Kretyński plan wydawniczy. Bałwany z Szajsunga mają ewidentnie problem z myśleniem. Powinien istnieć szereg wersji uporządkowany jakimś sensownym nazewnictwem (litera oznaczająca segment i numer generacji) i TYLE. Mogło by sobie być ich i 20, Galaxy J8, G8, C8, S8 itd, byle by SPÓJNIE. A tak to każdy sobie, zero spójności i jeden wielki burdel.
  • avatar
   Silver
   -1
   To się robi co najmniej nudne. Masa wydanych a potem zapomnij użytkowniku o update do najnowszej wersji.