Gry komputerowe

Jak za darmo, to gra okazuje się całkiem dobra. Serwery Star Wars: Battlefront 2 nie dały rady

przeczytasz w 2 min.

W jak dużym stopniu o atrakcyjności gry decyduje cena? Na przykładzie Star Wars: Battlefront 2 widać, że dla wielu jest to bardzo istotna kwestia.

Darmowe Star Wars: Battlefront 2 bardzo kuszące

Nie trzeba być hardcorowym graczem i największym łowcą promocji aby kojarzyć, iż Epic Games Store systematycznie rozdaje darmowe gry. Aktualnie jest to Star Wars: Battlefront 2, które udostępniono w miniony czwartek. Okazało się, że wielu graczy wpadło wtedy na ten sam pomysł dotyczący spędzania wolnego czasu w weekend. Niestety, nie wszyscy mogli je zrealizować, przynajmniej początkowo.

Spora część graczy napotkała trudności przy próbie dołączenia do rozgrywki. EA szybko odniosło się do takich głosów informując, iż ma problemy z serwerami i nie ukrywając przy tym, iż zostały one spowodowane dużym przypływem graczy. Były na tyle poważne, że zostały wyeliminowane dopiero w sobotę, chociaż i wtedy pojawiały się nieliczne przypadki pechowców. EA nie podało ostatecznie, ilu nowych (lub ewentualnie powracających) graczy przyciągnęło w ostatnich dniach Star Wars: Battlefront 2, ale pojemność serwerów została zwiększona dwukrotnie.

Wciąż możesz odebrać Star Wars: Battlefront 2 za darmo

Jeśli nie słyszeliście o wspomnianej ofercie Epic Games Store, to nic straconego. Wciąż możecie bowiem przypisać Star Wars: Battlefront 2 do swojego konta, jeśli go nie macie to wcześniej oczywiście zakładając. Promocja trwa do 21 stycznia do godziny 17:00 naszego czasu.

Gra nigdy nie była anonimowa, ale nie została też szczególnie wysoko oceniona oraz nie przyniosła rekordowego zainteresowania i tym samym rewelacyjnych wyników sprzedaży. Udostępnienie jej za darmo okazało się jednak dla wielu kuszącą opcją do tego, aby sprawdzić rozgrywkę. Graliście w Star Wars: Battlefront 2? Jak oceniacie?

Źródło: @EAHelp

Warto zobaczyć również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  baca130
  5
  Już ściągnąłem i gram.
  • avatar
   Radical
   2
   Za darmo to i ocet słodki :D
   • avatar
    MarcinNS
    1
    Czy ktoś z Was też ma problem z DX12? Na DX11 na ultra w 1440p mam 120-144klatek/s a po przełączeniu na DX12 spada do...60-70 a czasem nawet do 10! Przeglądałem testy i spadki nie powinny być tak duże ok. 10-15klatek max.
    • avatar
     robertgr1
     1
     Niestety gra jest niegrywalna w ran domowych momentach wywala do pulpitu jest to pierwsza gra z którą mam takie problemy zresztą nie tylko ja szkoda
     • avatar
      Dzentel
      0
      Cóż, patrząc na fakt, że dzięki EG spróbowałem ten tytuł za darmo to faktycznie mogę przymknąć oko na wady produkcji. Normalnie napotkane błędy byłyby koszmarnie irytujące, ale od razu sobie tłumaczę. że to przecież tytuł darmowy : ) Mam LG 27gn950 i nie w każdej scenie włącza się HDR, przez co obraz jest taki bezpłciowo wyprany z kolorów. Na nie których mapach widać absurdalne optymalizacje: np. w kampanii walka w mieście na Naboo, szturmowcy wyskakują zewsząd dosłownie - może gdyby to byli zombie to nie zwróciłbym uwagi, a jak zginą to ciała po chwili znikają jak przy użyciu czarodziejskiej różdżki. Ale SPAWN szturmowców dosłownie "ze wsząd" jest mega absurdalny... wybiegają głównie pojedynczo, czasem parami.... bez formacji, bez taktyki, likwidujesz szturmowca obrócisz kamerę w drugą stronę na ułamek sekundy wracasz okazuje się, że w pół sek. dobiegł do ciebie szturmowiec którego jeszcze chwilę temu nawet nie było na horyzoncie widać : ))) pilotowanie tiefigterów czy xwingów to arcade uporoszoczony do granic absurdu... "opuszczenie mapy" uruchamia licznik, jeśli nie wrócisz w tym czasie to giniesz : )))) na mapach z przed IV ep. NEW HOPE biega młody luke skywalker..., w bitwach w których nie brali udziału JEDI, biega miś joda i father Luka.... bitwa na lodowej planecie z V ep. jest uproszczona tak na maksa, że dosłownie wykręca żołądek... i tak sobie można mnożyć i mnożyć.... grałem w gry 10-20 lat temu, i jakoś gry z uniwersum SW wspominam znacznie lepiej niż tą... mimo wszystko, z okazji promocji - 6h w weekend spędziłem nad tym tytułem... owszem grafika jest lepsza niż 10 let temu, ale mechanika, czy dialogii, dubbing, oskryptowanie, AI przeciwników, konstrukcje mapy.... rozczarowanie
      • avatar
       Philliolena
       -2
       Witamy w najlepszym klubie erotycznym - - - Hosset.Com