Filmy / seriale / VOD

Sherlock Holmes 3 – zagadka hitowej serii rozwiązana. Będzie kolejny film?

przeczytasz w 1 min.

Ostatni film z serii “Sherlock Holmes” zawitał na dużych ekranach w 2011 roku, podobnie jak jego poprzednik okazując się sporym sukcesem kasowym. Coraz częściej mówiło się też, że “Sherlock Holmes 3” powstanie. Właśnie ujawniono, do kogo należy ostateczna decyzja.

Sherlock Holmes 3 powstanie? Reżyser odpowiada 

Wiele wskazywało na to, że “Sherlock Holmes 3” jest zaledwie kwestią czasu. Kolejni scenarzyści i ich różne wizje na rozwój historii, zmiana na stołku reżyserskim (na którym teraz zasiada Dexter Fletcher), a koniec końców pandemia podały to jednak w wątpliwość. 

Wobec braku oficjalnego stanowiska co do obecnego statusu kontynuacji przygód najsłynniejszego detektywa świata, postanowiono zwrócić się więc do kogoś, kto powinien dysponować informacjami z pierwszej ręki. To Guy Ritchie – reżyser dwóch pierwszych filmowych ekranizacji w ramach franczyzy. Jak się okazało, był to dobry adres.

Los filmu Sherlock Holmes 3 w rękach Roberta Downeya Jr.!

Cóż, szczerze mówiąc, zostawiłem to Robertowi [Downeyowi Jr.]. Robert chciał być za to odpowiedzialny. Piłka jest po jego stronie, więc odpowiada za scenariusz i za całość. Ja się wycofałem, dopóki nie nadejdzie czas, żebym się w to zaangażował

– zdradził Guy Ritchie. 

Jak widać, los serii pozostaje w rękach samego, filmowego Sherlocka. Myślicie, że zechce wkrótce pochylić się nad jeszcze jedną zagadką? 

Źródło: Collider

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  5
  Pamiętacie film Szósty Zmysł reżysera M. Night Shyamalana ???
  Otóż w najnowszym jego filmie świat ratuje...gey !
  Film opowiada o parze geyów którzy wyjechali na wekend na odludzie z adoptowanym dzieckiem ...
  Dziecko jest skośnooką dziewczynką a by było poprawnie politycznie mamy tu też murzynkę...
  Upadek tego reżysera totalny...
  Co do filmu...mizerny.
  • avatar
   eskowik
   -7
   jak chcecie zobacyć dobre filmy to macie liste https://www.imdb.com/list/ls070279850/ potem jak to obejrzycie to dodam wam jeszcze liste filmów chinskich i wtedy będzie wiadomo że sie znacie na kinie.
   • avatar
    eskowik
    -14
    nigdy nie oglądam filmów amerykanskich izraelskichi brytyjskich czy polskich ponieważ te filmy przedstawiają ich wersje wydarzeń a fakty sie nie zgadzają ze stanem faktycznym ,oglądam tylko filmy które pokazują jak to było na prawde czyli albo chinskie albo tureckie