Filmy / seriale / VOD

Sherlock Holmes 3 – zagadka hitowej serii rozwiązana. Będzie kolejny film?

przeczytasz w 1 min.

Ostatni film z serii “Sherlock Holmes” zawitał na dużych ekranach w 2011 roku, podobnie jak jego poprzednik okazując się sporym sukcesem kasowym. Coraz częściej mówiło się też, że “Sherlock Holmes 3” powstanie. Właśnie ujawniono, do kogo należy ostateczna decyzja.

Sherlock Holmes 3 powstanie? Reżyser odpowiada 

Wiele wskazywało na to, że “Sherlock Holmes 3” jest zaledwie kwestią czasu. Kolejni scenarzyści i ich różne wizje na rozwój historii, zmiana na stołku reżyserskim (na którym teraz zasiada Dexter Fletcher), a koniec końców pandemia podały to jednak w wątpliwość. 

Wobec braku oficjalnego stanowiska co do obecnego statusu kontynuacji przygód najsłynniejszego detektywa świata, postanowiono zwrócić się więc do kogoś, kto powinien dysponować informacjami z pierwszej ręki. To Guy Ritchie – reżyser dwóch pierwszych filmowych ekranizacji w ramach franczyzy. Jak się okazało, był to dobry adres.

Los filmu Sherlock Holmes 3 w rękach Roberta Downeya Jr.!

Cóż, szczerze mówiąc, zostawiłem to Robertowi [Downeyowi Jr.]. Robert chciał być za to odpowiedzialny. Piłka jest po jego stronie, więc odpowiada za scenariusz i za całość. Ja się wycofałem, dopóki nie nadejdzie czas, żebym się w to zaangażował

– zdradził Guy Ritchie. 

Jak widać, los serii pozostaje w rękach samego, filmowego Sherlocka. Myślicie, że zechce wkrótce pochylić się nad jeszcze jedną zagadką? 

Źródło: Collider

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  5
  Pamiętacie film Szósty Zmysł reżysera M. Night Shyamalana ???
  Otóż w najnowszym jego filmie świat ratuje...gey !
  Film opowiada o parze geyów którzy wyjechali na wekend na odludzie z adoptowanym dzieckiem ...
  Dziecko jest skośnooką dziewczynką a by było poprawnie politycznie mamy tu też murzynkę...
  Upadek tego reżysera totalny...
  Co do filmu...mizerny.
  • avatar
   eskowik
   -7
   jak chcecie zobacyć dobre filmy to macie liste https://www.imdb.com/list/ls070279850/ potem jak to obejrzycie to dodam wam jeszcze liste filmów chinskich i wtedy będzie wiadomo że sie znacie na kinie.
   • avatar
    eskowik
    -14
    nigdy nie oglądam filmów amerykanskich izraelskichi brytyjskich czy polskich ponieważ te filmy przedstawiają ich wersje wydarzeń a fakty sie nie zgadzają ze stanem faktycznym ,oglądam tylko filmy które pokazują jak to było na prawde czyli albo chinskie albo tureckie

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login