Telefony

Smartfon HTC dla mas?

przeczytasz w 1 min.

W przedostatni dzień trwających w Barcelonie targów Mobile World Congress 2010, HTC przedstawił jeszcze jeden ze swoich smartfonów. Tym razem nieco tańszy model.

Smartfon HTC Smart wykorzystuje znany już dotychczasowym użytkownikom HTC interfejs Sense. Umożliwia on właścicielowi telefonu personalizację urządzenia za pomocą "widgetów" szybkiego dostępu do kontaktów, zdjęć, muzyki, pogody, itp. W smartfonie znajdzie się aplikacja HTC Friend Stream, skupiająca wszelkie rodzaje komunikacji w sieciach społecznościowych typu Facebook, Twitter czy Flickr.

Smart wykorzystuje mobilny system operacyjny Qualcomm Brew Moblie Platform Brew MP), który pozwala korzystać z interfejsu HTC Sense w tańszych smartfonach.

Dostępność

Niestety na razie HTC Smart, będzie dostępny tylko w Niemczech, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W drugim kwartale 2010 r. również we Francji, Włoszech, Holandii i Szwecji.

Źródło: HTC

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  Czyli on nie jest na Androidzie? W takim razie po co komu nowy system? Ciekawe ile jest na to aplikacji..
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie tam nie ma zadnego systemu operacyjnego - to nie jest smartphone tylko dumbphone.
   • avatar
    Darxis
    0
    A kiedy w Polsce?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Tendencja wysypu nowych własnych systemów nada się utrzymuje. Zamiast tak jak w założeniach Symbian miał łączyć wiele marek pod jednym OS tak teraz każdy robi swój OS ale po co komu OS który nie jest kompatybilny z żadnym innym a i jego funkcjonalność i możliwości często nie wykraczają poza stare oprogramowanie telefonów.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ten klip to ściema. Widać że tempo jest przyspieszone, żeby interfejs szybciej działał. Spreparowali to. Fake.