Gry

Smok Spyro powraca?

przeczytasz w 1 min.

Ktoś pamięta przygody sympatycznego smoka z serii Spyro: The Dragon? Activision prawdopodobnie zamierza wskrzesić tę markę.

 Warto przeczytać:
 

Dragon Age II tylko dla dorosłych

A jeśli tak, to wiemy już, na co przeznaczone zostaną pieniądze zaoszczędzone po zwolnieniu ekipy odpowiedzialnej za Guitar Hero. Ale zacznijmy od początku - jakiś tydzień temu Activision ogłosiło, że na nowojorskich targach zabawek ujawniony zostanie ich nowy produkt. Cóż to mogło być? Przecież raczej nie nowy Modern Warfare?

Atmosfera zgęstniała, gdy okazało się, że Activision zarejestrowało ostatnio kilka domen, między innymi SpyroAdventure.com. Czyżby wesoły smoczek, który swe największe triumfy święcił jeszcze za czasów pierwszej PlayStation, miał powrócić na platformy nowej generacji? Co więcej, ujawnienie gry na targach zabawek sugeruje, że Activision myśli o promowaniu nie tylko gry, ale również innych zabawek związanych ze smokiem. Ciekawe, ciekawe.

Wedle innych pogłosek, za nową grę ze Spyro w roli głównej ma być odpowiedzialne studio Toys for Bob, które specjalizuje się właśnie w grach dla najmłodszych. Cóż, wszystko zostanie zweryfikowane już w przyszłym tygodniu, kiedy to Nowy Jork opanuje zabawkomania, a Activision niechybnie zrealizuje swoje groźby i ujawni nową grę. Czekamy.

Źródło: shogungamer.com

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zrobią byle gówno tylko żeby zarobić.

  "studio Toys for Bob, które specjalizuje się właśnie w grach dla najmłodszych."
  ahahahhah, to już wiadomo jaka ta gra będzie... Zrobią shit dla dzieci poniżej 3 lat i będzie równać poziomem grami z filmów.
  Spyro na PSXa było świetne, ale myślę że będzie tak samo jak z Crashem i Abe, na PS2 to już nie to samo :/
  • avatar
   Szymon331
   0
   Może na telefon będzie ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Pamiętam jak się grało w Spyro :)..... to była wspaniała gierka, i w dzisiejszych czasach jest bardzo malutko gier które przebiją Crocka, Spyro, Crasha...
    • avatar
     kuniomaster1993
     0
     Czemu nie, choć oryginał będzie trudno przebić
     • avatar
      hideo
      0
      pamiętam Spyro jako jedną z prób naśladowania Super Mario 64 na PlayStation, niestety żaden platformer 3D w tamtych czasach na PS nigdy nie był tak dobry jak Mario 64, zobaczymy czy i tym razem Mario pobija smoka Spyro ;)
      • avatar
       xfire25
       0
       pamiętam czasy gdy byłem gówniarzem i chodziłem do kolegi na ,,pleja''

       w tamtych czasach to był prawdziwy hit :]

       mam tylko nadzieje że może zrobią spyro na PC ...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Spyro! Do teraz pamiętam te długie godziny przy tej grze na PSX :D