Gry PlayStation 4

Sony spokojne o jakość Horizon: Zero Dawn

przeczytasz w 1 min.

Gracze otrzymają naprawdę sporo czasu na zapoznanie się z recenzjami Horizon: Zero Dawn.

Horizon: Zero Dawn zapowiada się naprawdę świetnie, ale historia uczy nas, że oczekiwania co do gier nie zawsze zostają spełnione. W tym przypadku mamy spać jednak spokojnie, tak jak przedstawiciele Sony.

Wydawca produkcji szykowanej przez Guerrilla Games nie chce pozostawać tylko przy pustych obietnicach. Aby potwierdzić swój spokój co do jakości Horizon: Zero Dawn, zdecydowano, iż recenzje gry będą mogły pojawić się już 20 lutego.

Już, ponieważ jak zapewne niektórzy pamiętają, premiera gry planowana jest na 28 lutego (w Polsce na 1 marca). Gracze otrzymają zatem naprawdę sporo czasu na zapoznanie się z wrażeniami i opiniami najbardziej cenionych przez siebie recenzentów.

Warto przy okazji wspomnieć, że już teraz w sieci wylądował spot, którym Horizon: Zero Dawn promowane będzie w telewizji. Wprawdzie mowa tu o wideo dla rynku brytyjskiego, ale wątpliwe, aby u nas pojawiło się inne.


Źródło: AllGamesBeta

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Moim zdaniem może przyćmić przereklamowany uncharted 4. Zdecydowanie bardziej rozbudowany gameplay oferuje.
  • avatar
   kitamo
   0
   Ciezk nie być spokojnym. Zapowiada się naprawdę dobrze, pytanie tylko co to znaczy jakość - czy wliczana jest w to także dlugosc rozgrywki itp.