• benchmark.pl
 • Gry
 • Obszerne wideo z gry Splinter Cell: Blacklist - twórcy prezentują ciekawy tryb multi
Gry

Obszerne wideo z gry Splinter Cell: Blacklist - twórcy prezentują ciekawy tryb multi

przeczytasz w 1 min.

O nowej produkcji Ubisoft wiemy już całkiem sporo, ale mimo tego producent postanowił podzielić się kolejnymi materiałami.

Splinter Cell: Blacklist gra tryb Spies vs. Mercs

Do premiery gry Splinter Cell: Blacklist pozostał niecały miesiąc. O nowej produkcji Ubisoftu wiemy już całkiem sporo, ale mimo tego producent postanowił podzielić się kolejnymi materiałami.

Tym razem przedstawiono coś dla zwolenników rozgrywek wieloosobowych. W przypadku Splinter Cell: Blacklist jednym z najbardziej łakomych kąsków będzie dla nich tryb Spies vs. Mercs. Wspominano o nim już wcześniej, ale dopiero teraz doczekaliśmy się obszerniejszej prezentacji.

Gracze podzielą się tutaj na dwa zespoły - tytułowych szpiegów i najemników. Ci pierwsi będą musieli niepostrzeżenie dostać się do danych miejsc i ukraść znajdujące się tam przedmioty, czy też dane z komputerów. Łatwo domyślić się, że zadaniem drugiej drużyny będzie niedopuszczenie do tego.

Teoretycznie nie jest to zatem nic rewolucyjnego. Dodać do tego trzeba jednak to, że gracze wcielający się w szpiegów obserwować będą zmagania z perspektywy trzeciej osoby (tak jak w kampanii single), a ci, którzy wybiorą najemników spotkają się z widokiem charakterystycznym dla gier FPS. Poza tym, trzeba liczyć się z tym, że szpiegów i najemników odróżniać będzie ekwipunek oraz umiejętności.

Tyle w teorii. Zapis fragmentów rozgrywki (z perspektywy szpiegów) z komentarzem twórców pokazuje, jak wygląda to w praktyce.


Źródło: polygon, lightninggamingnews

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zobaczymy co z tego wyjdzie ,choć sukcesu nie wróże tej grze...
  • avatar
   ardianox
   0
   to będzie po prostu dobra gra akcji, w którą mam zamiar zagrać ale nie wiem czy zatrzyma mnie na dłużej XD