Gry

Star Wars: Battlefront już po kolejnej aktualizacji

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Star Wars: Battlefront nie tylko wyeliminowali sporo błędów, ale jednocześnie dodali do gry nowe elementy.

Star Wars Battlefront

Jeśli nie zaglądaliście ostatnio do Star Wars: Battlefront to warto taki stan rzeczy zmienić. Gra otrzymała bowiem kolejną aktualizację, a zmiany przez nią wprowadzenie są całkiem istotne.

Po pierwsze, od teraz zabawa w trybie „Punkt zwrotny” dostępna jest na większej liczbie map. Można bowiem bawić się na wszystkich arenach oferowanych dotychczas dla „Ataku AT-AT” i „Supremacji”.

A skoro o mapach mowa, jednocześnie wprowadzona została także zupełnie nowa arena - Twilight on Hoth. W tym przypadku bawić można będzie się w największych trybach, w tym „Atak AT-AT”, „Supremacja” i „Punkt zwrotny” oraz „Eskadra”.

„Zapadające ciemności, porywisty wiatr i opady śniegu sprawiają, że przeżycie na odległej lodowej planecie staje się w Star Wars Battlefront jeszcze trudniejsze. Nie możemy się już doczekać waszych opinii na temat tych zmian.”

Na Hoth rozgrywać można też nową misję typu Przetrwanie zatytułowaną „Lodowe jaskinie”, którą przewidziano już dla jednego lub maksymalnie dwóch graczy.

Prócz wyżej wymienionych nowości ostatnia aktualizacja wprowadziła też szereg mniejszych poprawek, także tych dotyczących broni i pojazdów. Pełna lista zmian przedstawiona została na oficjalnym forum gry.

Źródło: starwars.ea

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RexRX
  6
  Uznałem że trzeba zmartwychwstać i coś popisać pod postami. Jeśli chodzi o Battlefronta, podoba mi się to że dodają w nowych aktualizacjach jakieś nowe tryby i ewentualnie mapy dla tych co nie planują zakupu premki. Prędzej czy później i tak się ją kupi ale póki się nie czuje takiej potrzeby to dobrze że coś oferują tym którzy mają wyłącznie podstawkę
  • avatar
   Mandalorian
   2
   Mimo bardzo dobrej rozgrywki producent leci w kulki... w dniu premiery 180zł za grę która daje nam do dyspozycji CZTERY statki (i dodatkowe 2 w formie bohaterów) w trybie bitew powietrznych...
   • avatar
    Dudzio993
    1
    Kupiłem, pograłem, skasowałem, pudełko schowałem. Cała moja historia z Battlefrontem.
    • avatar
     pycipro
     0
     Najgorsza gra w jaką przyszło mi grać, uproszczona do bólu dwie mapy. Szkoda nawet strzępić ryja
     • avatar
      Marucins
      0
      Fenomenalna gra.... :)
      Że też firma nie nauczy się powsciagliwosci. Po co wypłukać kpinę rok w rok. Niech dopracują produkt i wypuszczą konkret.
      • avatar
       pycipro
       0
       giekson