Komputery

Stealth LPC-650 - mały i lekki komputer z mocnym wnętrzem

przeczytasz w 1 min.

Firma Stealth zaprezentowała nowy a zarazem lekki komputer Stealth LPC-650 o nieco większych rozmiarach niż napęd optyczny. Obudowa ma wymiary 166x157x48mm oraz wagę 3,2Kg. Sercem komputera może być procesor Core2 Duo T8300 2.4 GHz lub T9500 2.6 GHz. Do tego w komputerku może się zmieścić 4GB pamięci RAM. Za obraz odpowiada zintegrowana karta graficzna Intel GMA X3100. Dysk jaki dostaniemy w podstawowej wersji to 80 GB lecz można także wybrać wersję z dyskiem SSD w wielkościach 120-500 GB. 

W obudowie zmieścił się także napęd COMBO lub nagrywarka DVD typu SLIM. Nie zabrakło także sieci Wi-Fi oraz LAN. Za dźwięk odpowiada 6-cio kanałowa karta muzyczna pozwalająca podłączyć zestaw głośników 5.1. Co do gniazd, dostaniemy do dyspozycji dwa porty USB, HDMI oraz VGA. 

Podobną konstrukcję oraz podzespoły zastosowała firma Apple w swoim komputerze miniMac. Za podstawową wersję komputera Stealth LPC-650 przyjdzie nam zapłacić 1595$.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darkeners
  0
  Gdyby tylko wygladał normalnie ;d
  • avatar
   _nick_
   0
   intel GMA to ma byćmocny sprzęt?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jak na jednostkę centralną podobnej wielkości do napędu dvd-rw to nieźle, co ty chcesz tam wsadzić lepszego / jak to schłodzisz? Jak na komputer do pracy biurowej spokojnie wystarczy, no i nawet do filmów też nie będzie problemem, co prawda przed potopowe gry pójdą ale pójdą. Procesor w miarę mocny. I złącza do wyświetlaczy przyszłościowe.
    • avatar
     specjalized
     0
     cena zaporowa, już bym wolał laptopa kupić