Gry komputerowe

Stellaris - zwiastun zachęca do kupienia strategii przed premierą

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Czy przekona was do tego stopnia, byście kupili nową grę Paradox Interactive przed zapoznaniem się z jej ocenami?

Możliwość stworzenia kosmicznego imperium, generowane proceduralnie planety, a nawet całe galaktyki, różnorodne rasy obcych, zaawansowany system dyplomacji, kreator statków kosmicznych z „szerokim wachlarzem technologii” i tryb wieloosobowy dla maksymalnie 32 graczy. 

Jeżeli te cechy nie zachęciły was do sprawdzenia gry Stellaris, to być może uda się to zwiastunowi. W tym celu został on zresztą opublikowany przez Paradox Interactive, a konkretnie: aby namówić nas na składanie przedpremierowych zamówień. To trzyminutowe omówienie tego, czym tak naprawdę jest ta strategia z gatunku science-ficition. 

Filmik ten możecie obejrzeć poniżej:

Jak pewnie zauważyliście na zwiastunie, premiera gry Stellaris planowana jest na 9 maja. Dlaczego więc mielibyście zdecydować się na jej zakup już teraz? Twórcy wierzą, że uda się was zachęcić bonusami – nabywcy otrzymają między innymi pięć dodatkowych ras obcych i zestaw dzwonków na telefon oraz wezmą udział w akcji Send Your Name Into Space (wasze imiona zostaną zapisane i wysłane do stratosfery za pomocą balona – wszystko zostanie nagrane).

Źródło: PC Game, Paradox

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  seeqin
  Ach te kupowanie kota w worku przed premierą
  3
 • avatar
  mikovitz
  Zestaw dzwonków na telefon? Serio? Nigdy nie kupowałem pre-orderów, a od kilku lat nie kupuję również gier zaraz po premierze. Po co się denerwować. Lepiej poczekać z pół roku, aż połatają grę i kupić ja za 40-50% ceny wyjściowej.
  2
 • avatar
  jakub_c12
  Gra zapowiada się obiecująco, ale pewnie skończy się na "standardzie" w wykonaniu Paradox-u, czyli mega zglitchowana, przeciętnie zoptymalizowana i nieco uboga gra na premierę, a potem milion DLC już bez polskiej wersji językowej i brak dostępnej edycji kompletnej. No i oczywiście patche, które wcale nie łatają glitchy (albo łatają 1/10 z istniejących) oraz sztuczna inteligencja świezo wyciągniętą z psychiatryka.

  Mimo wszystko mam nadzieje, że Paradox zmieni swoje odwieczne nastawienie i nie będę musiał przerabiać tego co z HOI III, CK II i EU IV. Nadzieja umiera ostatnia...
 • avatar
  Konto usunięte
  dlaczego już nie produkują strategii turowych? zna ktoś coś dobrego/cokolwiek po MOO2? ..oprócz moo3 ;)