Gry

Syberia 3 ma się coraz lepiej

przeczytasz w 1 min.

Takie informacje dotyczące tego tytułu mogą jedynie cieszyć.

Syberia 3 gra

Syberia to jedna z najbardziej cenionych serii gier przygodowych. W tym kontekście cieszyć mogą informacje dotyczące najnowszej jej odsłony.

Wprawdzie Syberia 3 zapowiedziana została już jakiś czas temu, ale na nadmiar doniesień dotyczących tego tytułu narzekać z pewnością nie mogliśmy. Dodatkowo pojawiające się już sporadycznie materiały nie wyglądały imponująco, co w połączeniu z przesunięciem premiery nie zwiastowało nic dobrego. Wygląda jednak na to, że głosy niepokoju były przedwczesne.

Twórcy zapewnili bowiem, że prace postępują zgodnie z planami i nie ma powodów do obaw. Na dowód postępów opublikowano kilka nowych obrazków. Te rzeczywiście wyglądają dużo lepiej niż screeny, które prezentowano wcześniej.

Dodatkowo ujawniono, iż Syberia 3 promowana będzie na zbliżających się targach Gamescom 2015, chociaż nie jest jasne czy dane nam będzie zobaczyć fragmenty rozgrywki. Z pewnością usłyszymy fragmenty ścieżki dźwiękowej, ale apetyty mamy chyba nieco większe.

Syberia 3 screen

Syberia 3 grafika

Pozostaje zatem czekać, bo za kilka dni wiedzieć powinniśmy o grze więcej. Przypomnieć wypada, że Syberia 3 pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: facebook - Syberia Series

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  "Nie spie*dol tego"
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Gra mojego dzieciństwa :3
   • avatar
    CrisPL
    1
    Jedyna gra, w którą grałem w dzieciństwie z całą rodzinką :)
    • avatar
     toniek-94
     1
     Nie mogę się doczekać kolejnej części Sybierii. Syberia I i II były wspaniałymi przygodówkami z świetną historią, świetną oprawą graficzną, dobrymi zagadkami i gęstym klimatem.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Syberia w 3d? Będzie pewnie taka sama lipa jak ze Still Life 2.
      • avatar
       siwyandrew
       0
       dwójka była moim zdaniem miejscami przekombinowana i człowiek (a dokładniej ja) nie miał pojęcia co teraz robić, jak choćby delikatnie ruszający się sopel który trzeba było zestrzelić by zatrzymać bębenki czy co tam było w wiosce Youkoli. W życiu bym na to nie wpadł.