• benchmark.pl
 • Gry
 • Symulator Farmy 17 - na to (ponoć) czekali wirtualni farmerzy
Gry

Symulator Farmy 17 - na to (ponoć) czekali wirtualni farmerzy

przeczytasz w 1 min.

Firma Techland zapowiada, że będzie to najbardziej kompletny symulator farmy w historii.

Wirtualni farmerzy co kilka miesięcy raczeni są kolejnymi odsłonami symulatorów. Na ten rok zaplanowano jednak ponoć coś, co można by nazwać prawdziwą petardą. Firma Techland zapowiada, że Symulator Farmy 17: Pure Farming będzie tym, na co czekali gracze od dawna.

Czym Symulator Farmy 17 będzie różnił się od innych gier tego typu? Przede wszystkim tym, że farmerską tematykę twórcy zamierzają objąć w całości. Tytuł ten oferować ma liczne tryby i funkcje, które mają sprawić, że gracze będą mogli wczuć się w każdy aspekt pracy na roli. Na razie może brzmieć to nieco tajemniczo, ale chodzi o to, by wgłębić się bardziej w rozgrywkę. Sam Techland, współpracujący ze studiem Ice Flames, zapowiada, że celem jest stworzenie najbardziej kompletnego symulatora farmy na świecie.

„Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele symulatorów farmy. Patrząc jednak na ich zawartość zauważyliśmy, że wiele z nich nie uwzględnia w rozgrywce lub niewystarczająco szeroko traktuje aspekty nieodzownie związane w prawdziwym rolnictwem. Fani gatunku też widzą to od lat i zwracają się z prośbą do deweloperów o dodanie tych elementów. Dlatego chcemy być tymi, którzy dadzą im wszystkie te niuanse rozgrywki, których im dotychczas brakowało” – zapowiedział Kornel Jaskuła, główny producent gry.

Więcej szczegółów na temat tej produkcji poznać mamy już podczas tegorocznego Gamescomu. Na razie musimy zadowolić się krótkim teaserem, który przy okazji pokazuje, że zadbano również o licencjonowane marki. Oto i on:

Źródło: Techland

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Do póki nie będzie można zatrudnić Polaka czy Bułgara za 1/3 minimalnej pensji do zbierania szparagów i nie będzie sklepu z winem w centrum wioski to nie ma prawa nazywać się Symulatorem Farmy ;)
  • avatar
   Marek2704
   0
   Filmiki, filmiki... Ten od konkurencji też był cud, miód malina, a gameplay taki sam jak rok, dwa, trzy lata temu. Obie firmy zachwycają się kolejnymi dostępnymi markami, a ekonomia jak leżała, tak leży i kwiczy, grafika to jedynie kolejne update'y odbłysków metalu i farby, a rewolucją jest wprowadzenie dodatkowego zwierzątka do hodowania. I tak od lat.
   • avatar
    Monstrum
    0
    Ja tam wolę Farming Simulator 17... na to właśnie czekam. :)
    • avatar
     drcocaina
     -6
     Ja mimo wszystko wierzę, że bez wkładu moderów nic ambitnego nie zobaczymy. Kto by wierzył w projekt(grę) gdzie w grze wykopujemy ziemniaki i orzemy ziemie. Tylko nienormalni gracze tacy jak ja grają w takie gry zamiast tłuc setki mobów. Będę niebywale zaskoczony jeśli moje sceptyczne podejście mnie zawiedzie.