• benchmark.pl
 • Mobile
 • Więcej 5G w T-Mobile i Heyah. Dobre wieści dla użytkowników ofert na kartę
Mobile

Więcej 5G w T-Mobile i Heyah. Dobre wieści dla użytkowników ofert na kartę

przeczytasz w 1 min.

Korzystasz z oferty prepaid w T-Mobile lub Heyah? Operator ma ważny komunikat.

Na początku roku T-Mobile, podobnie jak inni operatorzy, uruchomił "prawdziwe" 5G w paśmie C, które pozwala uzyskanie lepszych parametrów. Firma nazwała swoją ulepszoną usługę 5G Bardziej, a użytkownicy ofert prepaid mogli dotychczas korzystać z niej w ramach ograniczonych testów. Te zostały właśnie rozszerzone i przedłużone. 

5G Bardziej w T-Mobile i Heyah dla wszystkich ofert na kartę oraz mix

Testy 5G w paśmie C dla użytkowników prepaid miały trwać do końca kwietnia, ale operator informuje, że promocja została przedłużona do końca września. 

To dobra wiadomość, bo przecież wielu użytkowników doceni atuty ulepszonej infrastruktury dopiero w okresie wiosennym i wakacyjnym. Zaletą 5G Bardziej są nie tylko wyższe prędkości, ale i możliwość obsłużenia większej liczby urządzeń w zatłoczonych miejscach. Podczas festiwali czy zwiedzania obleganych przez turystów miast będzie to nie do przecenienia. 

T-Mobile informuje, że dostęp do 5G Bardziej został przyznany automatycznie wszystkim użytkownikom ofert T-Mobile na kartę i MIX oraz Heyah na kartę i Heyah MIX. Konieczne jest jedynie posiadanie telefonu obsługującego 5G. 

5G Bardziej w T-Mobile - mapa zasięgu5G Bardziej w T-Mobile - mapa zasięgu z maja 2024

Operator deklaruje, że szacowana maksymalna prędkość pobierania 5G w paśmie C to 1100 Mb/s przy braku dużego ruchu internetowego i 400 Mb/s przy wzmożonym ruchu internetowym. 

Promocja T-Mobile i Heyah potrwa do końca września i na razie nie wiadomo, co dalej. Niewykluczone, że w przyszłości dostęp do infrastruktury 5G Bardziej będzie wymagał wykupienia droższej oferty.

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  anemusek
  1
  Kuriozalne jest to, że traktują to co powinno być standardem jakby robili łaskę klientom. Cóż, TM to nie jest sieć warta uwagi. Mogli by przynajmniej się nie ośmieszać...
  • avatar
   JebacSzatana
   1
   Ten kto pozwolił na to aby sprzedać Erę Niemcom powinien zostać wychłostany a pozniej publicznie powieszony za jaja!!!
   • avatar
    KENJI512
    1
    Tymczasem Orange swoje "5G bardziej" daje po prostu wszystkim swoim użytkownikom...
    • avatar
     Raider0001
     0
     ja widzę że wszystkim firmom jest aktualnie komfortowo osobiście jestem w orange free na kartę i płace może 5-7zł miesięcznie, żadna inna firma nie ma ani grama konkurencyjności w tym momencie - wszędzie 30 lub więcej
     • avatar
      pawluto
      0
      Jeśli jest temat 5G to ponawiam pytanie - Z jakiej odległości bezpiecznie jest korzystać z telefony z włączonym 5G skoro producenci modemów z 5G zalecają odległośc modemu od głowy ok.1 metra ???
      Macie ręce metrowe ???
      Czy jednak wzrośnie zachorowalność na raka ???
      • avatar
       GejzerJara
       0
       tak na serio pytam, po co komu te 5G ? jedynie nadmiernie żre prąd, ale efektu w postaci szybszych transferów brak. nawet miesięczne limity danych dla 5G w porównaniu do LTE pozostają takie same. to chore.