Mobile

Nowa oferta T-Mobile zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz w domu

przeczytasz w 2 min.

T-Mobile startuje z nową ofertą, która zapewnia nielimitowany abonament komórkowy, Internet światłowodowy oraz telewizję. Ile kosztuje Magenta Dom i co jeszcze wchodzi w skład abonamentu?

T-Mobile w każdy piątek oferuje prezenty w ramach promocji z cyklu Dobrze, że jesteś. Na tym operator jednak się nie zatrzymuje. Nowa oferta Magenta Dom ma zapewnić klientom wszystko, czego potrzebują, w udoskonalonej wersji.

Dom, czyli przestrzeń pozbawiona ograniczeń

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez T-Mobile, aż 94% użytkowników woli zakupić pakiety Internetu oraz telewizji od jednego dostawcy. Jak jednak wskazuje firma, dostępny oferty rynkowe nie zapewniają zadowalającej jakości, przez co konieczny jest niekiedy wybór drogiego pakietu lub płacenie za kanały TV, których się nie ogląda. Wiele ofert na rynku jest także bardzo złożonych i ciężko jest połapać się w ich zasadach. T-Mobile chce rozwiązać ten problem, dzięki ofercie Magenta Dom.

Jak tłumaczy Andreas Maierhofer:

W T-Mobile, zgodnie z naszą strategią, sukcesywnie zmieniamy się, by oferować klientom nielimitowane doświadczenia. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniom pozbawionym ograniczeń, a także łączeniu poszczególnych usług tak, by użytkownicy T-Mobile mogli otrzymać wszystko, czego potrzebują, od jednego dostawcy i w najwyższej dostępnej jakości. Z tego powodu od kilku lat konsekwentnie dążyliśmy do tego, aby stać się firmą oferującą usługi w pełni konwergentne. Wprowadzenie oferty Magenta Dom to znak, że z sukcesem przeszliśmy ten proces i dziś dysponujemy pełnym zapleczem usług łączonych, wliczając w to telewizję.

Jak wygląda oferta Magenta Dom?

W ramach oferty abonamentowej w Magenta Dom użytkownik ma do dyspozycji:

 • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE,
 • Internet mobilny bez ograniczeń w smartfonie z prędkością do 30 Mb/s,
 • roczny, bezpłatny dostęp do usługi „Rozrywka bez Ograniczeń” (do wyboru: Legimi, Tidal, HBO Max).

Drugi element pakietu to Internet światłowodowy dla domu, w prędkości do 300 Mb/s, a trzeci telewizja ze 130 kanałami, w tym HBO, Eleven Sports czy TVN24. Do tego klienci skorzystają z dostępu do platformy Player przez 12 miesięcy bez reklam i otrzymają router Wi-Fi.

Oferta Magenta Dom

Ile to kosztuje?

Oferta kosztuje 95 zł miesięcznie. Po upływie 12- miesięcznego okresu promocyjnego klienci będą mogli zdecydować, czy chcą dalej korzystać z pakietu 130 kanałów telewizyjnych, czy też wolą wybrać mniejszy:

 • S - 60 kanałów w tej samej cenie,
 • M - 110 kanałów za 120 zł miesięcznie,
 • L - 130 kanałów za 145 zł miesięcznie.

Każdego miesiąca będzie można bez problemu modyfikować typ pakietu telewizyjnego w zależności od swoich potrzeb, za pomocą aplikacji.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie?

Klienci, którzy nie są zainteresowani pakietem z abonamentem komórkowym, mogą skorzystać z zestawu Internetu światłowodowego do 300 Mb/s z telewizją. Tutaj także otrzymają 130 kanałów w okresie promocyjnym, a koszt miesięczny wyniesie 70 zł. Dla osób, które mają już w T-Mobile jeden numer, przygotowano również specjalny rabat w wysokości 20 zł, w ramach programu „Korzyści dla Domu".

Z ofertą telewizji, każdy użytkownik może też otrzymać nowoczesny dekoder, za 1 zł. Daje to szereg korzyści, w tym dostęp do aplikacji i usług Android TV.

Dekoder T-Mobile

Oferta Magenta Dom będzie dostępna w sprzedaży stacjonarnej i zdalnej od poniedziałku, 4 lipca 2022 r. 

Źródło: twitter, t-mobile, zdjęcia w treści: t-mobile

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rafael
  7
  Wszystko to jest niekorzystne, bo drogie.
  Internet (100/50 mbps) w domu można mieć za 40 zł miesięcznie, a w Orange można kupić SIM za około 50PLN ze 100GB na rok. Chyba, że ktoś koniecznie chce mieć te beznadziejne telewizje, na które szkoda czasu.
  • avatar
   Adelar
   5
   Nie oglądam zbytnio telewizji, ale ciekaw jestem czy w tej ofercie kanały telewizyjne są poukładane w jakiś sensowny sposób?
   Niestety w większości ofert, które widziałem mamy np. wykupione 100 kanałów, ale wrzucone są one w 999 dostępnych numerów i schemat oglądania telewizji polega na klikaniu pilotem przez godzinę:
   - kanał dostępny,
   - niedostępny,
   - tu jest film, ale leci akurat reklama
   - tu też reklama, bo właściciele kanałów się dogadali
   - myślisz, że tu obejrzysz w czasie gdy na innym kanale jest reklama? Nie, my też wyświetlimy reklamę
   - wykup kanał,
   - dostępny w wyższym pakiecie,
   - kanał dostępny, ale po dwóch minutach włączymy reklamy
   - kanał niedostępny
   - niedostępny
   (....)
   - 743 kanał z zakupami
   - kanał 999 informacyjny

   Oglądałem ostatnio np. ofertę Orange i wyglądało to właśnie tak. Jeśli nie kupisz wszystkich 999 kanałów za 500zł to jesteś skazany na męczarnię, albo zapamiętywanie, że na kanale 237 jest jeszcze coś do oglądania w wykupionym pakiecie - nie wiem czy pilot od dekodera wytrzyma takie przełączenie.
   Myślałem, że w dobie telewizji z internetu, można wykupić 45kanałów zapłacić za każdy np. 75gr i mieć na dekoderze tylko 45pozycji - ale może to byłoby zbyt proste.
   • avatar
    pawluto
    2
    Niemiecka firma co wykupiła Polską...omijam z daleka.
    • avatar
     fonzie
     1
     Niech zrobią opcję:
     Rozmowy/sms/mms/internet mob bez limitu, do tego światłowód 300, bez TV.
     Dadzą to wszystko w kwocie nie większej niż 60zł.
     Łykam od razu jak rolnik dotację...
     • avatar
      baertus11
      0
      no akurat ta firma jest znana z rozwiązań typu "Internet nielimitowany ale - drobny druk - po przekroczeniu 100GB prędkość spada do 128kB......" poza tym trzeba dobrze przejrzeć umowę - w odpowiednim czasie wypowiedzieć/powyłączać usługi bo inaczej z promocyjnych 39,99 nagle robi się 139,99.... zresztą po tym jak wieloletniemu Klientowi proponuje się "promocję" abonamentu z 79,99 na 129,99 a "świerzakowi" daje się te same warunki za 29,99 to omijam ich szerokim łukiem