Telefony

Telefon S-Vision dla ludzi biznesu

przeczytasz w 1 min.

S-Vision to na razie koncept, ale ma realne szanse na debiut - choćby dlatego, że nie wygląda jak gadżet z odległej przyszłości.

Telefon zaprojektowano przede wszystkim z myślą o biznesmanach. Można w nim przechowywać zarówno niezbędne kontakty i inne dane, jak i... prezentacje. Jest też wbudowany projektor, który może je wyświetlać.


Telefon-projektor (Fot. S-Vision)

Co ważne, kształt telefonu zanadto się nie zmienił i nadal jest to mieszcząca się w kieszeni komórka. W dodatku elegancka.

Zainstalowany w S-Vision projektor wykorzystuje technologie dostępne na rynku i używane przez producentów. Projektant telefonu po prostu w pełni wykorzystał ich potencjał.

Obsługa telefonu i projektora ma być intuicyjna. Nie wiadomo czy S-Vision trafi do masowej produkcji. Wiadomo jednak, że to interesujące połączenie.

Źródło: Inf. własna

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  Praktycznie nic z news'a się nie dowiedziałem. Jedynie to że jest projekt takiego telefonu, żadnej specyfikacji itd.
  Pozatym telefon "wygląda" na nieporęczny ze względu na wystający z boku projektor.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie spodziewałem się że do komórki wsadzą projektor
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Narzekacie ,skoro to nowość która jest dopiero testowana to nie ma jeszcze jej specyfikacji. Poczekamy chwilę a jak projekt się uda to na pewno dostaniemy stosownego newsa.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     podobny do Sony Ericssonów
     • avatar
      m4rcin
      0
      Typowy gadżet. Jakoś nie wyobrażam sobie profesjonalnej prezentacji rzucanej z takiego, zapewne bardzo ciemnego projektora.
      Pomysł też nie jest taki nowy - chociażby Samsung i7400, którego oficjalna prezentacja odbyła się bodajże pół roku temu.