Gry

The Crew pojawi się także na Xbox 360 - nowy zwiastun gry

przeczytasz w 1 min.

Jednocześnie na coś podobnego raczej nie powinni szykować się posiadacze PlayStation 3.

The Crew gra

Ubisoft już nie raz potrafił dość mocno zaskoczyć graczy. Nie da się ukryć, że dość często odbywało się to w negatywnym tonie, ale najnowsze zapowiedzi niektórych graczy z pewnością ucieszą. Jeśli nie zwracaliście uwagi na The Crew z uwagi na platformy docelowe tego tytułu to powinniście się tutaj chwilę zatrzymać.

Producent poinformował, iż ta naprawdę dobrze zapowiadająca się gra wyścigowa wyróżniająca się między innymi ogromnym, otwartym światem trafi na jeszcze jedną platformę. Na zabawę szykować mogą się właściciele konsoli Xbox 360. Jednocześnie na coś podobnego raczej nie powinni szykować się posiadacze PlayStation 3.

"The Crew zostało pierwotnie zaplanowane dla konsol nowej generacji, więc kiedy podjęliśmy decyzję, aby przenieść grę do poprzedniej generacji postanowiliśmy skupić się wyłącznie na platformie będącej najbliżej infrastruktury technicznej nowej generacji, a tą jest Xbox 360. Nie pracujemy nad wersją na PS3 i koncentrujemy się na dostarczaniu gry na Xbox One, PS4, Xbox 360 i PC."

Powyższa zapowiedź wzbogacona została nowym zwiastunem gry. Z pewnością bliżej przyjrzy mu się teraz nieco więcej graczy niż byłoby to jeszcze kilka dni temu.


Światowa premiera The Crew planowana jest na 11 listopada. Do listy platform docelowych, na której do tej pory widniało PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One dopisujemy zatem także Xboxa 360.

Źródło: kotaku, youtube

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lysycoprobo
  -2
  Ciekawe czy będą kody szkoda bo w nowych grach brakuje kodów !!
  kiedyś w Fifie np były kody na ufo a teraz ? jakaś niby realna żenada !!
  fifa bez ufo to nie fifa ! a wyścigi bez kodów to też nie wyścigi