• benchmark.pl
 • Gry
 • Nie trzeba obawiać się o komputerową wersję The Division
Gry

Nie trzeba obawiać się o komputerową wersję The Division

przeczytasz w 1 min.

The Division w wersji PC wyglądać i działać ma świetnie.

The Division gra wersja PC

Mało jest chyba graczy, którzy nie czekają na premierę The Division. Tytuł ten na chwilę obecną jest jedną z najciekawiej zapowiadających się produkcji przyszłego roku i apetyty na nią wzrastają z każdymi nowymi materiałami czy informacjami. Nie inaczej jest i tym razem.

The Division zapowiedziane zostało podczas targów E3 2013. Początkowo twierdzono, iż gra pojawi się jedynie na konsolach nowej generacji. Zrobiła ona jednak na graczach tak duże wrażenie, że ci cały czas dopytywali się producenta o to, czy jest szansa na wersję PC. Długo nie trzeba było czekać i już na Gamescom 2013 potwierdzono, że The Division zawita również na "blaszaki".

Chociaż początkowo wywołało to ogromną radość, to jak zawsze znalazły się osoby mające pewne obawy. Tym razem związane były one z tym, czy twórcy należycie zadbają o wersję PC. Jeśli wierzyć najnowszym zapowiedzią, to jak najbardziej tak.

"Jak wiecie, Massive ma swoje korzenie na PC. Ciężko pracujemy i chcemy się upewnić, że uda nam się dostarczyć najwyższej jakości produkt na PC. Możecie być pewni, że wersja PC nie będzie portem, ale pełnoprawną, dobrze zoptymalizowaną produkcją. Chcemy stworzyć jak najlepszą grę niezależnie od tego, na jakiej platformie się pojawi."

Twórcy zatrzymali się także chwilę przy silniku Snowdrop, który to napędzać ma The Division. Jego moce są podobno ogromne, co zresztą zdają się potwierdzać publikowane do tej pory materiały. Grafika ma być jednym z mocniejszych punktów tego tytułu, a duże wrażenie robić ma zwłaszcza model zniszczeń.

"Zawsze chcieliśmy mieć wysokiej jakości model zniszczeń. Prawda jest taka, że dzięki Snowdrop mamy najbardziej realistyczny systemem destrukcji w historii."


Tak jak wspomnieliśmy, The Division dostępne będzie w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Gra zadebiutować ma w przyszłym roku, ale dokładniejszy termin premiery nie jest jeszcze znany.

Źródło: eurogamer.net, push-start

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Książki 100% lepsze niż gry z tej serii
  • avatar
   AndreoKomp
   2
   Naprawdę robi wrażenie. Nawet Crysis 3 nie wzbudzał we mnie takiego zainteresowania jak ta gra. Czas pokaże czy w grze otrzymamy to co na zwiastunie.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    już to kiedyś słyszałem i to przy nie jednej produkcji. Jak gra wyjdzie to wszystko zweryfikują sami gracze. Narazie jak dla mnie jest to zwykłe marketingowe gadanie.
    • avatar
     Marucins
     1
     I jak niby XO i PS4 pociągnie to coś w przyzwoitej jakości?

     Kurcze ludzie to dopiero początek premiery a co będzie za 2 czy 3 lata?
     • avatar
      alb3rt
      -1
      Od razu jestem spokojniejszy.
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Kibicuje ubi. 70% gier na które czekam mają u siebie.