Filmy / seriale / VOD

Wracają! 3. sezon The Mandalorian z datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Serial The Mandalorian powróci w czwartym sezonie nieco później niż zapowiadano. Mimo wszystko czekania nie zostało już wcale tak dużo.

Premiera The Mandalorian 3 już w marcu

Nie w lutym (jak dotąd sądziliśmy), lecz w marcu 2023 roku w usłudze Disney+ zadebiutuje trzeci sezon serialu The Mandalorian. Dobra wiadomość jest taka, że obsuwa nie będzie szczególnie odczuwalna, jako że pierwszy z ośmiu planowanych odcinków pojawi się już 1 marca. Kolejne epizody będą zasilać katalog serialu co tydzień, aż wreszcie 19 kwietnia zobaczymy finał sezonu.

Będzie to – podkreślmy – finał sezonu, a nie całego serialu. Jeszcze w maju (stojący za tym projektem) Jon Favreau potwierdził, że trwają już prace nad 4. sezonem The Mandalorian, choć na razie oczywiście trudno w tym temacie o jakiekolwiek szczegóły. Dlatego też skupmy się na razie na trzeciej serii, a najlepiej zrobić to, przypominając sobie przedstawiony we wrześniu zwiastun… 

Zobacz oficjalny teaser The Mandalorian – 3. sezon:

Dwa pierwsze sezony również liczyły po osiem odcinków, a ich premiery odbyły się odpowiednio w 2019 i 2020 roku. Do naszego kraju jednak oficjalnie dotarły całkiem niedawno, bo też usługa Disney+ w Polsce zaczęła działać dopiero 14 czerwca tego roku. Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na trzecią część, ma to swoje plusy. 

Źródło: Disney, Engadget, ArsTechnica

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login