Filmy / seriale / VOD

Baby Yoda w nowej produkcji Lucasfilm i Studio Ghibli. Już w Disney+!

przeczytasz w 1 min.

Oferta Disney+ została właśnie wzbogacona o kolejny tytuł z uniwersum Star Wars. Jego bohaterem jest Grogu, lepiej znany jako Baby Yoda. Za produkcją stoją Lucasfilm oraz legendarne japońskie Studio Ghibli.

Zen – Grogu i koty z kurzu. Baby Yoda doczekał się własnej animacji!

Ostatnie zapowiedzi od Studio Ghibli, odpowiedzialnego za tytuły, takie jak “Spirited Away”, “My Neighbor Totoro” czy “Princess Mononoke”, wskazywały na jego nadchodzącą współpracę z Lukasfilm. Na jej efekty nie trzeba było długo czekać. Właśnie dziś w Disney+ zagościła kolejna propozycja ze świata Gwiezdnych Wojen, poświęcona postaci Baby Yody! Jak sam tytuł wskazuje, uwielbianemu stworkowi towarzyszyć będą na ekranie koty z kurzu, które mogą być już Wam znane, jeśli mieliście wcześniej styczność z produkcjami japońskich twórców.

“Zen – Grogu i koty z kurzu” to trwająca zaledwie trzy minuty, ręcznie rysowana animacja, stworzona z okazji trzecich urodzin Disney+ i "The Mandalorian" – idealny, niezobowiązujący przerywnik między weekendowymi aktywnościami. Jej plakat znajdziecie poniżej.

Zen – Grogu i koty z kurzu – plakat

Źródło: Disney+

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piterk2006
  2
  Marketingowcy zacierają rączki. Napaleni fani wznowią abonamenty w upadającej usłudze, żeby obejrzeć 1 minutę materiału wideo (plus minuta intro i minuta outro) - bo znane marki. Tak jak było z hucznie zapowiadanymi strażnikami galaktyki odcinek specjalny groot, który sprowadzał się do kilku minut materiału. Ech masakra
  • avatar
   matikiller
   0
   Geez. Biedniejszej i bardziej bezsensownej animacji nie widziałem w życiu. Taki szrot byłoby wstyd wrzucić nawet na YT, a co dopiero jako oficjalny materiał ze star wars i to na dodatek głośno reklamowany.
   • avatar
    holdmybeerandwatch
    0
    Ale to szkaradne