Akcesoria

Cooler Master nazywa go stojakiem na słuchawki, ale to najmniej istotna z jego funkcji

przeczytasz w 2 min.

Cooler Master pokazał nam swoje nowe akcesorium kryjące się pod nazwą GS750 – jak stwierdził: to stojak na słuchawki. I wiecie co, to naprawdę ciekawa rzecz, ale fakt, że można na niej powiesić swój headset wydaje się w tym wszystkim najmniej istotny.

Cooler Master GS750 to stojak na słuchawki? Tak, ale nie tylko

Stojak na słuchawki to praktyczne akcesorium, bez którego da się przeżyć, ale które skutecznie pomaga w utrzymaniu porządku na biurku. Pomimo tego raczej nie poświęcalibyśmy mu newsa. Cooler Master GS750 ma jednak do zaoferowania znacznie więcej i zdecydowanie zasługuje na taki tekst. 

Cooler Master GS750 stojak

To też karta dźwiękowa, hub USB i ładowarka… 

Po pierwsze dlatego, że urządzonko, które widzicie na zdjęciu (i nie mamy tu na myśli tych gamingowych słuchawek), kryje w sobie kartę dźwiękową 7.1, pozwalającą na uzyskanie przestrzennego audio. Ma też naturalnie złącze mini jack typu combo, pozwalające na podłączenie samego headsetu. 

Oprócz tego Cooler Master GS750 pełni również funkcję huba – oddaje mianowicie do naszej dyspozycji dwa porty USB 3.0, rozszerzając tym samym możliwości przyłączeniowe naszego peceta, a przy okazji eliminując konieczność schylania się pod biurko, żeby podpiąć pendrive’a czy też inne akcesorium. 

I jeśli myślicie, że to już koniec, to… nie – wcale nie. Bo GS750 to także bezprzewodowa ładowarka w technologii Qi. Ma moc 10 W i umożliwia uzupełnianie energii w smartfonie lub innym gadżecie bez konieczności stosowania przewodów. Wystarczy umieścić sprzęt na bazie stojaka. 

Cooler Master GS750 ma też podświetlenie. A ile kosztuje?

Wracając tymczasem do samego stojaka, został on wykonany z aluminium, tworzywa sztucznego i naturalnej gumy. Oferuje podświetlenie RGB, za które odpowiada 13 diod umieszczonych wokół dolnej krawędzi podstawy. Preferencje można zmieniać, wykorzystując oprogramowanie – z tego samego miejsca dostosujemy ustawienia korektora graficznego wbudowanej karty dźwiękowej. 

Cooler Master GS750 zestaw

Ile to kosztuje? Cena Cooler Master GS750 wynosi około 400 złotych. Jacyś chętni? Moim zdaniem to naprawdę ciekawy gadżet – może i dość drogi, ale ostatecznie całkiem praktyczny, szczególnie dla ceniących sobie porządek na biurku osób ze smartfonami zgodnymi ze standardem Qi.

Źródło: Cooler Master, Entrymedia

 

Czytaj dalej o ciekawych akcesoriach: 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jasiek123123
  1
  Brak USB-C :/
  • avatar
   Anna69
   1
   cześć
   moje gorące zdjęcia są tutaj ...

   http://69chat.club

   tylko 18+
   • avatar
    janek007
    0
    Ciekawy gadżet, chociaż cena mogłaby być odrobinę niższa. Z chęcią bym powiesił na nim swoje Philipsy TAPH805BK.