Gry

Tony Hawk: RIDE wzbudza kontrowersje

przeczytasz w 1 min.

Europejska premiera najnowszej odsłony deskorolkowej serii Tony Hawk odbędzie się już w ten piątek. Tymczasem pojawiające się w Sieci pierwsze recenzje tejże produkcji są raczej mało entuzjastyczne.

W zamierzeniach koncernu Activision Blizzard Tony Hawk: RIDE miał być czymś zupełnie rewolucyjnym. Dzięki wykorzystaniu całkowicie nowego kontrolera przypominającego deskorolkę bez kółek gracz miał poczuć się jak prawdziwy skater wykonujący różne, niesamowite ewolucje. Niestety, coś chyba poszło nie tak, gdyż pierwsze recenzje gry jakie ukazały się na łamach serwisów Gameinformer (ocena: 5,75/10) i G4TV (ocena: 1/5) są raczej mało entuzjastyczne. Według redaktorów obu portali największą bolączką Tony Hawk: RIDE wydaje się niezbyt przemyślane sterowanie, które zabija cały klimat gry.

Spytacie zapewne gdzie tu zapowiadana kontrowersyjność tego tytułu. Otóż okazuje się, że nie wszyscy "mieszają grę z błotem". Na łamach portalu PlanetXbox360 pojawiła się bowiem recenzja wychwalająca nowatorstwo i niesłychaną grywalność Tony Hawk: Ride. Niezwykle wysoka ocena - 9/10 wzbudziła wśród miłośników serii Tony Hawk spore wątpliwości co rzetelności całego artykułu. Zdaniem wielu graczy nowa gra Activision ma tak wiele błędów, że nie jest warta swojej, dość wygórowanej ceny (w USA -119$). Świetnym podsumowaniem całej "awantury" wokół systemu sterowania w Tony  Hawk: RIDE może być film, który jeden z graczy zamieścił w serwisie YouTube. Zachęcamy do jego obejrzenia.:)

 

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  XaRaDaS
  0
  O w mordę ten pies wymiata :D ale chyba to jest FAKE :D
  • avatar
   Marcin Sieradzki
   0
   Uwierzcie, że da się: http://www.youtube.com/watch?v=ziDeUbifKIM
   • avatar
    Huntcold99
    0
    A kiedyś było takie fajne..
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Gra dla psów ;) Dobre.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Pieska gra :D
      • avatar
       wolfikx
       0
       Na pewno mają nową grupy odbiorców ;P
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Widać, że bolączką tej gry jest ... jej mała grywalność! Bo nie trzeba nic robić a gra się samo. Jak nawet pies gra to coś znaczy. Zamiast grać na TV już lepiej pośmigać na podwórzu w realu !