Gry komputerowe

Torment: Tides of Numenera dopiero pod koniec przyszłego roku

przeczytasz w 1 min.

Jakiś czas temu datę wydania gry zmieniono na początek przyszłego roku, ale i ten termin okazuje się nie do zrealizowania.

Torment: Tides of Numenera gra

Słyszeliście o Torment: Tides of Numenera? Jeśli nie, to warto te zaległości nadrobić. Tym bardziej, że na zdobycie kilku informacji na temat tego tytułu mamy jeszcze naprawdę dużo czasu.

Jest to produkcja, którą zajmuje się studio InXile Entertainment, a więc to samo, które nadaje ostatnie szlify Wasteland 2. Najwyraźniej to właśnie temu drugiemu tytułu poświęcane było zdecydowanie więcej czasu, bo premiera Torment: Tides of Numenera jest ciągle opóźniania.

Początkowo debiut planowany był jeszcze na ten rok. Jakiś czas temu datę wydania gry zmieniono jednak na początek przyszłego roku, ale i ten termin okazuje się nie do zrealizowania. Torment: Tides of Numenera pojawi się, wedle najnowszych zapowiedzi twórców, dopiero w ostatnim kwartale 2015 roku.

Jeśli nie wiecie, o jakim tytule mowa to śpieszymy z wyjaśnieniami. Torment: Tides of Numenera to gra z gatunku RPG, której akcja zabrać ma graczy  w bardzo odległą przyszłość. Mimo tego nie należy spodziewać się nowoczesnego świata, ponieważ spotkamy tutaj postapokaliptyczne tereny, w których czaić ma się wiele mało przyjaznych postaci, a nawet przybyszów z innych planet.


Pieniądze na realizacje projektu twórcy uzyskali w serwisie Kickstarter. Zbiórka zakończyła się rok temu, ale dowiadujemy się teraz, iż na koncie InXile Entertainment jest jeszcze 80% środków, jakie otrzymali od darczyńców. Pozostaje mieć nadzieję, że będą one teraz (po ukończeniu Wasteland 2) szybciej wykorzystywane i Torment: Tides of Numenera zacznie wreszcie nabierać kształtów.

Źródło: youtube, eurogamer.net, softpedia

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kieresz
    1
    planescape....dla mnie best rgp ever!