Gry komputerowe

Total War: Attila - Hunowie na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Frakcja Hunów będzie jedną z najciekawszych i najważniejszych w nowej odsłonie serii Total War.

Total War: Attila Hunowie

Do premiery gry Total War: Attila pozostało już zaledwie dziesięć dni. Fani, którzy mieli się zdecydować już pewnie to zrobili, ale mimo to warto obejrzeć najnowszy zwiastun tej produkcji zatytułowany The Ashen Horse.

W grze Total War: Attila gracze będą mieli styczność z dziesięcioma autentycznymi plemionami. Najnowszy zwiastun koncentruje się na jednej z najważniejszych spośród nich – na Hunach. W grze frakcja ta charakteryzuje się umiejętnością wykonywania ataków dystansowych z dużą prędkością, co przekłada się na możliwość pokrycia dużego obszaru w krótkim czasie. Jest to zasługa wyjątkowych koni, którymi dysponują. Hunowie słyną także z lojalności, chętnego przygarniania „świeżej krwi” oraz bardzo groźnych wojowników.

Jak Hunów zaprezentowałoby samo Creative Assembly, gdyby miało na to dwie minuty? Dokładnie tak:

Poza Hunami w Total War: Attila znajdziemy także Wizygotów, Wandalów, Sasanidów, Alanów, Sasów, Ostrogotów i Franków oraz przedstawicieli Cesarstwa Bizantyńskiego i zachodniorzymskiego. 

Gra Total War: Attila powstaje z myślą wyłącznie o komputerach osobistych. Premiera tego tytułu planowana jest na 17 lutego.

Źródło: VG247, Total War Wiki

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -3
  I tak najlepsza wojenna strategia wszechczasow jest Earth 2150!
  • avatar
   Poseł123
   0
   KKND, kurde zapomniałem o tej grze już. Trzeba wyciągnąć psx z szafy:-)
   • avatar
    koczejk
    0
    fajnie fajnie ale przesadzili z tym ucztowaniem gdzie wokoło jako łupy wojenne jest pełno ksiąg , raczej z nich nie skorzystał Atyyla skoro później nastały "ciemne" wieki :]