Gry komputerowe

Total War za grosze - w nowym Humble Bundle

przeczytasz w 1 min.

Pojawiła się okazja, by zapewnić sobie długie godziny zabawy z tą serią.

Humble Total War Bundle

Lubicie Total War? A lubicie dużo Total Wara? Jeśli wasze odpowiedzi brzmiały „tak”, to spieszymy was poinformować, że pojawiła się okazja, by zapewnić sobie długie godziny zabawy z tą serią, a przy okazji zgarnąć też nieco bonusów. Dużo to kosztuje? Tak właściwie to… „co łaska”.

Akcja odbywa się na Humble Bundle, a „co łaska” w praktyce oznacza co najmniej 1 dolara. Za te 372 grosze (według obecnego kursu) nasza kolekcja na Steamie może poszerzyć się o gry Medieval II: Total War Collection, Shogun: Total War Collection i trzecioosobową grę akcji Creative Assembly – Viking: Battle of Asgard. 

W pakiecie otrzymamy też oryginalną ścieżkę dźwiękową z Total War: Rome, mapę Total War: Warhammer, wirtualną walutę do Total War Battles: Kingdom, trzy e-booki (Sword of Attila, Roman Soldier vs Germanic Warrior i Alesia 52 BC, the Final Struggle for Gaul) oraz dostęp do beta testów Total War: Arena.

Jeśli jesteśmy gotowi zapłacić więcej niż wynosi średnia wpłat (obecnie 8,68 dol.), zgarniemy również Medieval: Total War Collection, Empite: Total War Collection, 66-procentową zniżkę na Total War: Attila, wirutalne złoto do Total War: Arena oraz kilka niespodzianek, które ujawnione zostaną nieco później.

Chcecie więcej? Za 15 dolarów możemy dodatkowo otrzymać Total War: Rome II w Edycji Cesarskiej i z rozszerzeniami Wrath of Sparta, Caesar in Gaul, Nomadic Tribes oraz Pirates and Raiders. Za dwa razy tyle Humble Bundle dołoży jeszcze koszulkę z logo serii Total War.

Dodajmy jeszcze, że w Humble Bundle to my sami decydujemy ile z przekazanych przez nas pieniędzy pójdzie do twórców, a ile na cele charytatywne. Wciąż nie jesteście przekonani? Spokojnie, macie jeszcze ponad tydzień na namysł. Ale skoro wiece już wszystko, to…

Sprawdź Humble Total War Bundle

Źródło: Humble Bundle

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nullmaruzero
  9
  Jedna z lepszych ofert ostatnimi czasy na Humble Bundle. Tak, tak, wiem, cebula i te sprawy, ale kiedyś częściej fajniejsze bundle dawali :D Teraz tak jakoś rzadziej.
  • avatar
   Flynn
   2
   Ostatnio była paczka Heroes (wszystkie do VI części za 10 dolarów). Też całkiem zacna.
   • avatar
    Urgal 2topory
    -1
    Zważywszy że Total War Master Collection (Rome II, Shogun 2, Napoleon, itd) można znaleźć po 50~zł to kupno samego Rome II (+kilka śmieci) za $15 jest mało opłacalne.
    • avatar
     BariGT
     0
     Nie wiem czy to tylko ja, ale nawet po wyłączeniu wszystkich narzędzi blokujących w przeglądarkach nie jestem w stanie wejść w zakładkę "pay with card". O co tu może chodzić? :///
     • avatar
      kerry_sd
      0
      na prawdę nic specjalnego - gdyby to był Shogun II w zestawie (tak myślałem po przeczytaniu waszej reklamy), ale nie, to są same starocie... chyba że ktoś chce nadrobić braki w kolekcji