Gry

Tryb kooperacji na nowym zwiastunie Far Cry 5

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Zabawa zapowiada się naprawdę dobrze. Kooperacja możliwa będzie podczas kampanii fabularnej.

Wydaje się, że nowa odsłona serii Far Cry nie będzie narzekać na brak zainteresowania. Opublikowany właśnie zwiastun Far Cry 5 stara się zachęcić do gry sympatyków kooperacji.

I wydaje się, że faktycznie będą oni bawić się tu naprawdę dobrze. Zwłaszcza, że kooperacja możliwa będzie podczas kampanii fabularnej. W trakcie wspólnego zwiedzania stanu Montana, gracze będą mogli zbierać i wykorzystywać swój własny ekwipunek (każdy z osobna).

„Kooperacja powraca w Far Cry 5! Po raz pierwszy w historii możesz dzielić z kolegą całą kampanię fabularną. Razem wyzwolicie Hope County!”


Trzeba jednak odnotować, że postęp fabularny będzie zapisywany tylko przez gracza hostującego rozgrywkę. Osoba będąca gospodarzem będzie mogła korzystać z systemu „Guns For Hire” (najemników do wynajęcia) lub „Fangs for Hire” (kłów do wynajęcia). Far Cry 5 będzie oferować tylko dwa sloty na dodatkowych pomocników, a grając w kooperacji jeden z nich będzie już wykorzystywany.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 lutego przyszłego roku. Gra zawita na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  No i to rozumiem, od razu na starcie kupię ze dwa egzemplarze. Nawet najbadziewniejsza gra w coopie staje się czymś niesamowitym, niech to w końcu pojmą twórcy.
  3
 • avatar
  sabaru
  Ja jestem ciekaw kiedy zrobią grę z otwartym światem gdzie nie tylko rośnie kupa drzew, gdzie nie gdzie jest wybudowana jakaś chata z drewna i typ podobne obiekty ale są np. wielkie miasta jak np. w grze De Crew. To już chyba 100 gra którą ma właśnie taką prostą budowę.
  1
 • avatar
  scoobydoo19911
  Ciekawy jestem kiedy Ubi uzna że aktualna formuła far-cry'a się wyczerpała.
  1
 • avatar
  kitamo
  jak patrze na zwiastun to szybciej bym pomyslał że to just cause.
  -4