• benchmark.pl
 • Gry
 • Jak by to było zostać emerytowanym lekarzem prowadzącym szpital wojenny?
Gry

Jak by to było zostać emerytowanym lekarzem prowadzącym szpital wojenny?

przeczytasz w 1 min.

Jeśli słyszeliście już o produkcjach, w których będzie można się wcielić w rolę zarządcy domu pogrzebowego lub ratownika medycznego, nie zaskoczy was War Hospital. To gra strategiczna, w której zadaniem jest nadzorowanie szpitala polowego. W sieci pojawił się nowy trailer tytułu.

War Hospital to produkcja, nad którą pracuje Brave Lamb Studio. Ostatnie informacje na temat gry pojawiły się kilka miesięcy temu, gdy przedstawiono krótki gameplay, który możecie obejrzeć poniżej:

Co zobaczymy w War Hospital?

Gra prezentuje się całkiem ciekawie – to strategia czasu rzeczywistego, z elementami RPG. Akcja rozgrywa się w trakcie I wojny światowej, podczas której gracz wciela się w rolę emerytowanego lekarza, przywróconego do służby. Przejęcie dowództwa nad szpitalem polowym wiąże się z ratowaniem rannych żołnierzy. To gracz podejmuje odpowiednie decyzje, które wpłyną później na efekt zastosowanej terapii.

Brave Lamb Studio zaprezentowało w sieci najnowszy, krótki trailer gry:

Tytuł ma zadebiutować w czwartym kwartale 2022 roku.

Co myślicie o tej grze?

Źródło: warhospitalgame.com, steam

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gnom_Z_Piany2
  1
  na razie to w PL dzięki PiS mamy 'war hospital'. idziesz do lekarza z temperaturą, nie masz objawów covid. ale nie. najpierw cię odsyłają na covid test, i od razu wpisują na kwarantannę. to nie wina lekarzy, tak PiS im rozkazał ustawą covidową. bardzo często na badanie będąc chory czekasz na mrozie. mamy zimę. potem jeszcze gdzieś cię tam odsyłają (chyba ich kompletnie powaliło), i dopiero jak nie zdążysz zdechnąć, udzielą ci pomocy medycznej.

  taki to 'war hospital' nam zorganizowali. a nie mogą takich badań wykonać bezpośrednio w przychodni i od razu udzielić pomocy medycznej?????
  ja na nich nie głosowałem. jeszcze 1.5 roku męczarni z nimi, z ich pomysłami które często skazują nas na śmierć, co widać po zgonach covidowych.
  • avatar
   Abigail
   1
   Ostatnio ze swoją oglądamy M.A.S.H'a całe 11 sezonów. Więc tu może być ciekawie :)
   • avatar
    pawluto
    0
    Wreszcie coś nowego w temacie gier - nowy pomysł !