Oprogramowanie

Ważne: Poprawka dla Internet Explorer

przeczytasz w 1 min.

Microsoft wreszcie opublikował biuletyn bezpieczeństwa, który dostarcza poprawkę do niebezpiecznego błędu w przeglądarce Internet Explorer.

Wszyscy użytkownicy korzystający z systemu operacyjnego Windows oraz przeglądarki IE powinni jak najszybciej zainstalować najnowszą aktualizację. Po jej instalacji użytkownicy wszystkich wspieranych wersji przeglądarki Internet Explorer są chronieni przed atakiem wykorzystującym opublikowany kod exploita.

Poprawka, na którą przyszło nam czekać kilka miesięcy usuwa błąd wykryty w aplikacji w wersji Internet Explorer 5.01, 6, 6 Service Pack 1, 7, 8.

W komputerach użytkowników, którzy mają ustawioną opcję automatycznej aktualizacji łatka została zainstalowana natychmiast po jej opublikowaniu. Wszyscy użytkownicy którzy nie korzystają z opcji automatycznych aktualizacji, mogą pobrać odpowiednie poprawki z serwerów Microsoft.

Jak informuje Microsoft, poprawka została opublikowana poza standardowym harmonogramem aktualizacji. Producent zaleca również wszystkim użytkownikom starszych przeglądarek Internet Explorer pobranie najnowszej wersji aplikacji. 


 

Pobierz: Microsoft Security Bulletin MS10-002 - Critical

Rozmiar pliku: -

Źródło: Microsoft 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Firefox, Chrome i Opera jedyne godne przegladarki a IE to panie w urzedach chyba tylko używają
  • avatar
   Kisielek
   0
   Ludzie nie aktualizujący to po prostu niedoinformowane ofermy. 99% programów łączących się z internetem na Windows albo korzysta z Internet Explorera albo z jego silnika jak IE został wyłączony. No.. dalej nie aktualizujcie a sami się prosicie o zawarcie was w jakimś botnecie a potem łkanie z prośba o sprawdzenia logów bo coś działa nie tak. Buuu!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ważne: Poprawka dla Internet Explorer


    hahahahahahahaha xD