Gry komputerowe

Azjatycka moc dobija do portu World of Warships

przeczytasz w 1 min.

Wypożyczalnia superokrętów do bitew losowych, powrót asymetrycznych bitew i – przede wszystkim – nowe, panazjatyckie krążowniki. Oto najważniejsze nowości, które trafiają do World of Warships na PC wraz z pierwszą w tym roku aktualizacją: 0.11.0.

Panazjatyckie krążowniki przypływają do World of Warships na PC

Aktualizacja 0.11.0 wprowadza do pecetowej wersji gry World of Warships lekkie krążowniki z linii panazjatyckiej. Ich najważniejszymi atutami są: nieprzeciętna szybkostrzelność oraz niebanalne uzbrojenie w postaci głęboko pływających torped, dzięki którym ich widzialność jest bardzo niska. 

Te nowe okręty to: Chungking (V poziomu), Rahmat (VI poziomu), Chumphon (VII poziomu), Harbin (VIII poziomu),  Sejong (IX poziomu) i Jinan (X poziomu). Ten trzeci na przykład będzie można odblokować poprzez udział w 28 nowych misjach udostępnianych w czterech partiach. 

Poznaj szczegóły – dowiedz się więcej o aktualizacji 0.11.0

Pierwsza w tym roku aktualizacja gry World of Warships to także przepotężne superokręty w bitwach losowych, asymetryczne bitwy (w których udział weźmie od 6 do 8 okrętów poziomów IX i X oraz od 9 do 12 jednostek z poziomów VII i VIII), specjalny kamuflaż na pancernik Fuso i nowy projekt na żelazo na krążownik Incomparable.

Przysłowiową wisienką na torcie jest natomiast upiększony port w grze – z motywami azjatyckiego smoka i księżycowego nowego roku. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat panazjatyckich krążowników i innych elementów wprowadzanych w aktualizacji 0.11.0, to sprawdź poniższy materiał wideo. W sześć minut odpowiedzialna za ten tytuł ekipa podsumowuje najważniejsze informacje (są dostępne polskie napisy):

Źródło: Wargaming

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Monio
  2
  Szajs schodzi na głębokie ciemne dno z którego nie wypłynie tak jak ich inne produkcje. Większych i lepszych oszustów, złodziei i wyrafinowanch naciągaczy nie ma. Ja oczekiwał bym zwrotu wydanych pieniędzy na coś co po pewnym krótkim czasie nie przypomina tego zupełnie co kupiłem. Miało być takie dobre. Pewnie w założeniu Kleszczy przez 6 miesięcy. Potem można to nie wyciągać z poru bo WG zmieniło reguły gry i zapomniało o tym że coś takiego wydało i jeszcze pływa. Szkoda nerwów,czasu a przede wszystkim pieniędzy i prądu na te ich gry.
  • avatar
   youkai20
   1
   Witajcie czołgiś... Ah, wait! To ten "World of".