Smartfony

Wygląda na to, że Pocophone F1 po latach doczeka się następcy. Tyle, że ten będzie miał inną charakterystykę

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że kolejnym smartfonem z logo Poco zostanie Poco F2. Ten, którego niektórym użytkownikom bardzo brakowało.

Wkrótce premiera smartfona Poco F2

Wypuszczony do sprzedaży w połowie 2018 roku, Pocophone F1 okazał się sporym hitem. Pierwszy przedstawiciel nowej serii smartfonów Xiaomi wiązał się z kilkoma kompromisami, ale w ogólnym rozrachunku był propozycją o świetnej relacji ceny do możliwości. I chociaż przywołana seria zaczęła się rozrastać, a nie tak dawno przemianowano ją nawet na oddzielną markę, bezpośredni następca nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Trudno bowiem uznać za takowego Poco X2, świetnego, ale dużo droższego Poco F2 Pro czy nieco za skromnego w tym kontekście Poco X3 NFC. Być może sytuacja zmieni się teraz, ponieważ oficjalnie potwierdzono zbliżającą się premierę Poco F2. I właśnie on został błyskawicznie nominowany na tego, który będzie spadkobiercą sukcesu Pocophone F1.

Co zaoferuje Poco F2?

Pierwsze, nieoficjalne doniesienia dotyczące wyposażenia Poco F2 nakazywałyby oczekiwać tutaj sporej mieszanki niemalże wszystkich wcześniejszych propozycji tej marki. Padają bowiem wzmianki na temat procesora Qualcomm Snapdragon 732G, wyświetlacza 120 Hz, poczwórnego aparatu fotograficznego, baterii 4250 mAh i NFC.

Nie zanosi się zatem na topowy procesor jak swojego czasu w Pocophone F1, ale zarazem na wyższą częstotliwość odświeżania ekranu, której niektórym brakuje w Poco F2 Pro. Na ferowanie wyroków i ocenę pomysłu producenta trzeba poczekać do oficjalnej zapowiedzi i poznania pełnej specyfikacji oraz ceny.

Źródło: @IndiaPOCO

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HardCorak
  7
  Z takim średnim prockiem to już nie będzie to samo. Siłą f1 było to że za połowę ceny flagowca miało się najwyższą wydajność.
  • avatar
   0jurakac
   -3
   Zacznij teraz zarabiać co miesiąc 14 000 USD lub więcej, pracując online. W zeszłym miesiącu zarobiłem i otrzymałem 15480 $ z tej pracy, dając to tylko 2 godziny dziennie. Każda osoba może teraz znaleźć tę pracę i zacząć zarabiać online, postępując zgodnie ze szczegółami tutaj ........


   Workreviews10.com
   • avatar
    2karim-bendjilal5
    -8
    Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........

    workreviews10.com
    • avatar
     oarifakash41e
     -10
     Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię...

     workreviews10.com
     • avatar
      greghostor
      0
      POCO? już tyle tych smartów, że nie wiem który jest który