Opaski fitness

Promocja na Xiaomi Smart Band 7 Pro. O wiele taniej niż zwykle

przeczytasz w 1 min.

Trwa promocja na Xiaomi Smart Band 7 Pro. Za większą, zegarkową wersję opaski Mi Band z wbudowanym GPS zapłacimy o 100 złotych mniej niż zwykle.

Zegarek Xiaomi Smart Band 7 Pro jest obecnie dostępny w polskim sklepie Amazon za 249,49 zł. To całkiem dobra okazja – "normalnie" urządzenie kosztuje bowiem 349 złotych.  

Smartband wyposażono w prostokątny wyświetlacz AMOLED 1,64". Układ wszystkich funkcji na ekranie jest podobny do tego w smartfonach; do dyspozycji mamy także sporo różnych tarcz. Dzięki czujnikom światła wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność do otoczenia. 

Xiaomi Smart Band 7 Pro – funkcje i bateria

Oczywiście w Xiaomi Smart Band 7 Pro nie brakuje funkcji, które wspomagają aktywność fizyczną. Wgrano tu 110 trybów treningowych (w tym 14 specjalistycznych). Na podstawie tętna użytkownik może dobrać odpowiedni kurs biegowy. Wgrano 10 gotowych kursów o różnej intensywności. Urządzenie wibruje i włącza ekran, przypominając o spełnianiu wymogów treningowych. 

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Smartband oferuje całodzienne monitorowanie tętna i natlenienia krwi i analizę snu i poziomu stresu. Mamy tu też powiadomienia z telefonu, sterowanie muzyką poprzez smartfon, prognozę pogody i alarm. Co najważniejsze, po raz pierwszy w opaskach Xiaomi pojawił się GPS. Zabrakło natomiast możliwości płacenia poprzez NFC, co dla osób przywiązanych do tej funkcji może być sporym minusem.

Użytkownicy Xiaomi Smart Band 7 Pro mogą liczyć na długi czas działania na jednym ładowaniu: wynosi on od 5 do nawet 10 dni w zależności od intensywności użytkowania.

źródło: Amazon.pl, Mi.com

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.  

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bankaigoku
  1
  Wyjątkowo polecam, bo jak wbijecie sobie jeszcze kod rabatowy z aplikacji, to cena wynosi około 200 zł, co już jest całkiem sprawiedliwe za to co dostajemy i ceny premierowej na poziomie prawie 500 zł. Mimo mniejszego czasu działania, to z mojego punktu widzenia tylko kierowałem się dwoma rzeczami: wbudowany moduł GPS (GNSS) pozwalający rysować mapy podczas biegania oraz zmiana piosenek z poziomu zegarka. Dla mnie te dwa udogodnienia w ujęciu uprawiania sportu są wymierne do ceny. A reszta to wiadomo, zabawka jak zabawka.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login