Internet

Bukmacherzy przyjmują zakłady na Wiedźmina

przeczytasz w 2 min.

Już nie dni, ale godziny pozostają do 2. sezonu serialu Wiedźmin od Netflix. Wiele osób liczy tutaj na mile spędzony czas, a niektórzy także na zarobek. I wcale nie mowa o producentach czy aktorach, ale o widzach właśnie.

Zakłady bukmacherskie na Wiedźmina

Czy to łatwy sposób? Zależy. Z pewnością przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich. Mowa bowiem o zakładach bukmacherskich. Te nie od dziś przyjmowane są nie tylko na wydarzenia sportowe, ale również polityczne czy właśnie związane z popkulturą. Nawet temat Wiedźmina już się w tym kontekście przewijał, więc nie szokuje również teraz.

O co chodzi? Jeden z legalnie działających w Polsce bukmacherów (ten ze znanym koszykarzem w roli ambasadora) przyjmuje zakłady np. na średnią ocenę, jaką do końca tego roku w serwisie Filmweb będzie miał omawiany serial. Za utrzymanie obecnej 7.4 - 7.6 oferuje kurs 1.40. Zdecydowanie więcej można będzie zarobić jeśli średnia ocena spadnie poniżej 7.3 (kurs 5.50) lun wzrośnie powyżej 7.7 (kurs 5.40).

To nie wszystko. Poza tym przyjmowane są jeszcze ciekawsze zakłady specjalne. Tyle, że to już lokaty długoterminowe. Chodzi o liczbę nadanych imion Geralt i Cirilla w 2022 roku w Polsce. W obydwu przypadkach ustalono próg Poniżej 6.5 / Powyżej 6.5, odpowiednio po kursach 2.00 i 1.70.

2. sezon Wiedźmina. Kiedy premiera?

Tyle jeśli chodzi o pieniądze lub sposobie na ich roztrwonienie. Nawet jeśli nie zamierzacie grać, ku którym opcjom się skłaniacie?

Wprawdzie wiele osób ma to zapewne dokładnie odnotowane, ale jeśli ktoś zapomniał to raz jeszcze podkreślamy, że premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin od Netflix odbędzie się już jutro, 17 grudnia. Chociaż może właściwsze byłoby określenie dopiero jutro, bo również ten projekt borykał się z problemami związanymi z pandemią.

Nie trzeba będzie czekać do wieczora, bo premiera zaplanowana jest na godzinę 9:00. Należy spodziewać się ośmiu odcinków 2. sezonu. Już jest pewne, że na tym się nie skończy. 3. sezon został potwierdzony, a są plany na jeszcze kolejne.

Wiedźmin w skrócie. O co chodzi?

Czy trzeba oglądać 1. sezon aby połapać się w fabule nowego? Raczej tak, no ewentualnie można poświęcić 15 minut na przygotowany przez Netflix skrót. Prezentuje on wydarzenia w porządku chronologicznym, jest też dobrym materiałem dla osób mających seans za sobą, ale chcących sobie odświeżyć fabułę. Podobny materiał stworzono pod kątem dwójki być może najbardziej lubianych tu bohaterów, czyli Geralta i Jaskiera, oraz ich specyficznej przyjaźni.

Źródło: Netflix Polska, własne

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Reyqer
  5
  Moim zdaniem serial przeznaczony dla grupy osób, które nie miały styczności z książkami lub grami. Jak na serial sam w sobie może to i mieć 7/10. Ale jak masz świadomość jaki potencjał był w tym uniwersum i jak bardzo go nie wykorzystali to aż żal dupę ściska. Trochę jak szachy i warcaby. Niby da się grać tym samym zestawem, ale czy przez to są do siebie podobne?
  Wybieram produkcję z M. Żebrowskim, która w tamtych czasach mając budżet jak "na waciki" stworzyła lepszy klimat.
  • avatar
   StaryZgred
   1
   Wiedźmin... Zacne książki i wspaniałe gry. Dziki gon ogrywam do dzisiaj. Prawie 30 giga modów w niego wpakowałem. Wygląda obłędnie, dzisiaj wreszcie w 4K mam stałe 60 FPS po zainstalowaniu RTX 3080. (cena masakra ale co robić) Serial? Nie dałem rady obejrzeć pierwszego odcinka. XD Po prostu śmiechłem jak zobaczyłem tego pieknisia w tym cukierkowym świecie. Drugi sezon? Nie dziękuję.
   • avatar
    Chiny_X
    1
    Film fajny.
    Natomiast zje.....i jedną rzecz i za to mam pewien niesmak.
    Dlaczego jego oczy nie są takie, jak powinny, a dokładniej źrenice?
    • avatar
     Ciekawski_
     -4
     Jakim cudem ten chłam dostał ocenę >7/10? Ja bym dał co najwyżej 4/10. Ledwo doglądałem do końca 1 sezon i to tyko ze względu na sentyment do tego świata.
     • avatar
      Marucins
      -14
      Czy za namawiania do hazardu jest paragraf? Szczególnie nieletnich użytkowników Blotka?
      • avatar
       force
       0
       Pierwszy odcinek już lata po internetach.
       • avatar
        Stashqo
        0
        No to co? Robimy zakłady i review bombing za 3.. 2.. 1..
        • avatar
         Goldengecko
         0
         No to właściciel FilmWebu mogą ładnie zarobić
         • avatar
          Duparomana
          0
          Bardzo dobrze że jest i tylko czekać na dalsze sezony!!!
          • avatar
           youkai20
           0
           Chodzi o liczbę nadanych imion Geralt i Cirilla w 2022 roku w Polsce. Co? To takie rzeczy dzieją się w kraju nad Wisłą? Powiedzcie mi, że to jakiś żart. Jak można nazwać tak swoje dziecko? To zrobienie mu krzywdy już przy narodzinach. Rodziców-fanatyków powinno się za coś takiego aresztować co najmniej. Zresztą, czy tu u nas nie istnieją pewne normy nadawania "normalnych" imion? Kto pozwoliłby na Geralta i Cirillę? Nikt normalny. Choć gdy czytam, że "rodzice" podali do sądu(sic!) urzędnika, który zabronił nadać ich pierworodnemu na imię BELZEBUB(sic! times two), to zastanawiam się, co się z nami stało...