Ciekawostki

Zobacz zwiastuny filmów o Stevie Jobsie i Edwardzie Snowdenie

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze w tym roku na ekrany kin trafią dwa filmy o bardzo ważnych dla technologicznego światka postaciach.

Jobs Snowden

Jeszcze w tym roku na ekrany kin trafią dwa filmy o bardzo ważnych dla technologicznego światka postaciach – Stevie Jobsie i Edwardzie Snowdenie. W sieci pojawiły się nowe zwiastuny obu tych obrazów.

Zacznijmy od filmu o współzałożycielu firmy Apple, który zatytułowany zostanie po prostu Steve Jobs. Reżyserią zajmuje się Danny Boyle, natomiast autorem opartego na biografii spisanej przez Waltera Isaacsona scenariusza jest Aaron Sorkin. Fabuła skoncentrowana jest na trzech najważniejszych premierach w karierze Jobsa – NeXT, iMac oraz iPod. W tytułowej roli zobaczymy Michaela Fassbendera. W pozostałych rolach między innymi Seth Rogen, Jeff Daniels i Kate Winslet. Premiera filmu planowana jest na 9 października. Jego najnowszy, 2,5-minutowy zwiastun przedstawia się następująco:

Film pod tytułem Snowden przygotowuje natomiast przede wszystkim zdobywca Oscara Oliver Stone – odpowiada on zarówno za scenariusz, jak i reżyserię. Przedstawiać ma on historię życia i kariery byłego analityka Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, przed i po upublicznieniu danych i ucieczce do Rosji – wszystko to na podstawie dwóch biografii: Time of the Octopus (Anatoly Kucheren) oraz The Snowden Files: The Inside Story of the World’s Most Wanted Man (Luke Harding). Film trafi do kin 25 grudnia, a to już jego pierwszy zwiastun:

Wybieracie się na któryś do kina?

Źródło: SlashGear, Digital Trends

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  8
  Który to już film o Jobsie? Trzeci? Czwarty? Sprzedają ten sam szajs co parę lat a i tak pewnie doją niezłą kasę dzięki fanboyom. Przypomina mi to strategię pewnej firmy...
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Film o Snowdenie już jest, nazywa się Citizenfour. To fabularyzowane coś co powstaje niczego ciekawego do tematu nie wniesie.
   • avatar
    toniek-94
    4
    Odpowiadając na pytanie :) Nie wybieram się na żaden z nich do kina.
    • avatar
     StartX_pl
     3
     Wybieracie się na któryś do kina?

     Nie, w sieci są ciekawsze dokumenty, bardziej obiektywne i błyskotliwe niż żydowsko-iluminacka propaganda...
     • avatar
      llefar
      1
      Za cholerę nie widzę Michaela Fassbendera w roli Jobsa, gdzie Kutcher?
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Administracja amerykańska i jej grzeszki w porównaniu z administracją raju do którego uciekł Snowden to mały pikuś.. Gdyby administracja Amerykańska dopowiadała za śmierć 70 mln ludzi to można by było coś do nich mieć... Tymczasem sam Stalin wytłukł tylu ludzi i często nie tylko kulą w łeb. Głód na Ukrainie czy wywózki na Sybir to tylko część wspanialej polityki kulturalnej Rosji. Wole 100x bardziej amerykańska inwigilacje niż Radziecko-bolszewicką...

       W przypadku amerykańskiej mogą sobie mnie do woli podsłuchiwać, w przypadku Rosyjskiej za nic dostaje się czapę.

       Nie rozumiem czego się bać -w tym że ktoś kogoś podsłuchuje - i tak w 99,99% przeciętny kowalski nie jest w żadnym zainteresowaniu służb zachodnich. Natomiast w Rosji to przeciętny kowalski chodzi w onucach i kufajce, żre przez cały rok ziemniaki. Za to mafia polityków i służb robi z niego tempowego niewolnika. Każdy kto ma odmienne zdanie kończy z kulką w głowie albo na Syberii.

       W krajach zachodnich za to w prasie można się wypowiadać do woli czego dowodami są naciski opinia publicznej na odpuszczanie win islamskim terrorystom którzy wypuszczani z więzień znów wysadzają ludzi i obcinają im głowy. Jak wam tak źle że boicie się o ściągane empetrójki to polecam któryś z tych 2 wyborów - Rosja albo Islam. Tam za inne niż pro rosyjskie przekonania jedzie się do gułagu, a w drugim przypadku za zjedzenie szynki odetną wam łeb.

       W żadnym wypadku nie znajduje nic, absolutnie nic co przemawia za tym co zrobił Snowden, wręcz przeciwnie jestem przekonany że Rosyjskie działania na Ukrainie, i wielu innych regionach świata są dziś możliwe tylko dlatego że ten idiota zrobił co zrobił. Za chwile może się okazać że Rosja która zaczęła przebąkiwać coś o nielegalności powstania państw nadbałtyckich po prostu tam wkroczy. Pan Snowden odpowiada więc za coś czego nie było od 30 lat - odpowiada za zimną wojnę i KGBowskie metody budowania nowej RoSSji. Oby się nie okazało, że kreml rządzony przez mafię służb z FSB i GRU stracił kontakt z rzeczywistością...

       Nie jetem bezkrytyczny w stosunku do USA, wiele rzeczy uważam za złe, ale wiem do czego zdolna jest swołocz ze wschodu, nie szanująca niczego i nikogo, nie mająca honoru i jednocześnie w miłości do swojego cara ulegająca zezwierzęceniu.
       • avatar
        diwad2510
        -2
        ja już się nie mogę doczekać aż w kinach będą oba filmy.
        • avatar
         Konto usunięte
         -9
         Snowden - zdrajca!
         • avatar
          DonHugo
          0
          I pewnie nie ostatni.
          • avatar
           crazeey
           0
           A ja już jakiś film oglądałem o Stivu Dżobsu.
           • avatar
            DreamerDream
            0
            Czy tylko mi koleś z obrazka kojarzy się z Christof'em z Truman Show?