Gry

Uaktywnianie efektów Directx 10 pod Windows XP. Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

Możliwe jest podziwianie efektów DX10 nie tylko pod Vistą, lecz także na poczciwym XP i to na kartach obsługujących DX9c. Aby to zrobić:

 1. Ściągamy łatkę
   
 2. Podmieniamy ściągnięte pliki z plikami spod katalogu
  dysk:\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config\CVarGroups
  w zależności od ścieżki, gdzie zainstalowaliśmy grę, wpis może się nieco różnić. Najpierw zrób kopię zapasową podmienianych plików!
   
 3. Od teraz pod ustawieniami High (Wysokie) kryją się ustawienia Very High (Bardzo wysokie) - czyli efekty docelowo przeznaczone tylko dla posiadaczy sprzętu Directx10!


Podsumowując

Crysis jest grą bardzo dobrą. Z pewnością wyznacza nową drogę w tworzeniu gier komputerowych, jednak czy to na pewno jest coś nowego? Czy nie widzieliśmy już tego wszystkiego w Far Cry? Deja vu? Możliwe. Jednak tak pięknych efektów graficznych nie było jeszcze w żadnej grze, niewiele tytułów może pochwalić się tak wyrafinowaną fizyką. W żadnej grze nie miałeś możliwości kompletnej destrukcji otoczenia - Crysis daje Ci tą możliwość. Mimo, że rozgrywka nie trwa tak długo, jak obiecywano (wystarczy zaledwie 8h, by ukończyć grę) warto w niego zagrać. Zwłaszcza, że Crytek potwierdził informację o pracach nad sequelem Crysis - ba, Nawet trylogią! Z resztą można było się tego domyśleć po obejrzeniu outro.

grafika
super
dźwięk
super
grywalność
całkiem nieźle

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login