Robot sprzątający z funkcją wideo rozmowy i wibrującym mopem. Recenzja Ecovacs Deebot T9 Aivi
Roboty domowe

Robot sprzątający z funkcją wideo rozmowy i wibrującym mopem. Recenzja Ecovacs Deebot T9 Aivi

przeczytasz w 2 min.

Ecovacs Deebot T9 Aivi to odkurzacz z kamerą przez którą można rozmawiać. Ma też funkcję patrolowania, więc przypilnuje Twojego domu gdy jesteś na wyjeździe. Dobrze sprząta na sucho, ale ma też wibrujący mop, który zapewnia skuteczniejsze przecieranie na mokro. Test Deebot T9.

Ecovacs Deebot T9 Aivi - recenzja na filmie

Ten robot sprzątający z pewnością pozostawił bardzo dobre wrażenie pod względem jakości sprzątania na sucho i mokro. Moc ssania jest wysoka, odkurzacz jeździ szybko i manewruje dokładnie, a jego cechą wyróżniającą jest wibrujący mop. Dzięki niemu robot skutecznie przeciera plamy za pierwszym przejazdem i robi to lepiej od większości konkurencyjnych odkurzaczy.

Zobacz moją wideo recenzję poniżej.

Deebot T9 Aivi jest cichy, dobrze wykonany, łatwy w obsłudze i ma wiele ciekawych funkcji, w tym patrolowanie, nagrywanie i przesyłanie filmów oraz zdalna komunikacja wideo. Oznacza to, że będąc np. w pracy możemy coś powiedzieć do zwierzaków domowych (wyobrażam sobie, że do komunikacji z ludźmi lepszy jest telefon). Potrafi też rozpoznawać i omijać kilkanaście typów przeszkód na podłodze.

Deebot T9 Aivi recenzja

Ciekawostką może być opcja wyświetlania mapy pomieszczeń w 3D, wraz z opcją ręcznego dodawania mebli i aranżowania wnętrza. Ma to konkretne zastosowanie w praktyce, bo pozwala wysłać robota tylko do odkurzania miejsc pod meblami i wokół nich.

Więcej informacji na temat czasu pracy, dokładności sprzątania, funkcjonalności i jakości znajdziecie w naszym filmie. Zapraszam!

Deebot T9 Aivi opinia

Ecovacs Deebot T9 Aivi - ocena

 • dość szybkie i dokładne sprzątanie,
 • sprawne i precyzyjne tworzenie mapy pomieszczeń (czujnik laserowy),
 • wibrujący mop ma lepszą skuteczność usuwania plam z podłogi,
 • cicha praca w niższych trybach pracy,
 • wysoka moc ssania w najwyższym trybie,
 • wbudowana kamera wideo,
 • funkcja patrolowania domu po wyznaczonych punktach,
 • możliwość zdalnej komunikacji głosowej w dwie strony i wideo w jedną stronę,
 • rozpoznawanie przedmiotów na podłodze,
 • dobra jakość wykonania robota,
   
 • aplikacja na telefon w chwili testu nie była przetłumaczona na język polski.

 • Wyróżnienie "Dobry Produkt" - benchmark.pl

Deebot T9 Aivi - ocena końcowa

88% 4.4/5

Artykuł powstał we współpracy z Ecovacs.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mosiek312
  0
  Fajny, ale przez taki wystający element nie wjechałby mi pod łóżko. Wolę jednak moją roombę bez takich wystających elementów
  • avatar
   Przem0l
   0
   Mam deebota 950. Recenzje w zachodnich serwisach były zachwalające i .. okazało się, że część z tego było prawdą. Ma problemy przejechać przez pół centymetrową listwę na rj45 (przejedzie z 50 razy i za którymś razem radośnie zawiśnie), czasami zgubi się przy łóżku i co najgorsze to będzie sobie "optymalizował" trasę zwiedzania mieszkania. Czyli przez pierwsze miesiące będzie grzecznie sprzątał pokój po pokoju ale potem wpadnie na pomysł robić po kawałku i wjeżdżać po kilka razy. Wszędzie. Reset do ustawień fabrycznych tego nie zmienia, bez względu na to jaką ładną mapkę narysuje w aplikacji. Sporo rzeczy zostaje na dysku. Na stronie poświęconej bezpieczeństwu urządzeń OT było przetestowany i nie łatwo jest się dostać jako root do niego.
   Nie wiem jak w T9 ale możliwe że jest podobnie.